Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti "engednétek" ezt az esküvőt?

Ti "engednétek" ezt az esküvőt?

Figyelt kérdés
A fiam (22) összejött egy csajjal, aki tíz évvel idősebb nála. Nem szóltam bele, amíg működik érezzék jól magukat. De most kitalálta, hogy megakarja kérni a kezét. Én ezt szörnyű ötletnek tartom és szinte biztos vagyok benne, hogy válás lesz a vége. Oké, hogy most szerelmes, ott a rózsaszín köd, de nem fog ez örökké tartani. Hogy beszéljem ezt meg vele? (Kicsit még reménykedem a nő józanságában is.)
2011. dec. 10. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%

Szia !

Édesanyámnak is ilyen problémája volt. Illetve van :)

A pasi 25 anyám 40 és összeházasodtak májusban.

Anyám nem akart gyereket, és akkor még elvileg a srác sem.

Viszont nagyon sokat veszekednek, nagyon látszik a kapcsolatukon ez a fajta hiány, és mára már addig fajultak a dolgok, hogy válást emlegetnek ( már most ) mert a pasi gyereket szeretne, anyám kizárja.

Én ezt felhoznám témának, hogy ők hogy gondolják.

Sok szerencsét :)

2011. dec. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Tipikus fiús anyuka vagy :)

Nyilván nem azért találta ki, hogy elvegye, mert szerinte is szörnyű ötlet, hanem mert jól érzik magukat. Mi a bajod? Hogy idősebb? Ugyanmár... Apámnak húszévesen született az első lánya. A huszonkét éves fiad már nem kisfiú, hanem négy éve felnőtt férfi. Inkább kívánj boldogságot neki, és nem ajánlom, hogy elmondd neki azt, hogy szerinted szörnyű ötlet.

2011. dec. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

Hát nem egyszerű!

22 évesen elvileg felnőtt, szóval azt csinál, amit akar, de anyaként végignézni, hogy esetleg tönkre teszi az életét... pfffff nagyon kemény.

Szerintem is az lehet megoldás, ha ilyen témákat felvetsz nekik, és akkor kiderül ha van olyan, amiben nagyon nem értenek egyet.

Ilyen téma a gyerek kérdés, a válás elméletbeli felvetése... stb.

Igazán csak az idő igazolhatja azt is, ha a szerelmük valódi és hosszútávon is boldogok együtt, meg azt is csak az idő hozza ki, ha ez csak egy fellángolás.

Mióta vannak együtt?

2011. dec. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Oké, elveszi, elválnak, és akkor mi van? Komolyan, ez tragédia? Szerintem sem az életkoron múlik, de ha vége lesz, legyen az ő dolga, hogy egy házasságot bont fel vagy kapcsolatot.
2011. dec. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Unokabátyám 20 volt, mikor összejött a 30 éves takarítónőnkkel. Most 32 és 42 évesek, már 8 éve házasok. Egyelőre boldogok.
2011. dec. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Az én ismerősöm egy nála 7 évvel idősebb nővel él immár 20 éve boldogan. Egy 32 éves nő meg még gyereket is szülhet. Nem mondom hogy ideális kapcsolat, én sem örülnék ha a fiam egy nála jóval idősebb nőbe szeretne bele, de minden erőmmel azon lennék, hogy megbarátkozzak a gondolattal, hiszen az ő boldogsága függ tőle. Ha most te miattad fognak szétmenni, akkor a fiad ezt életed végéig felemlegeti neked.
2011. dec. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
9%

Rengeteg olyan slampos/leamortizálódott nő van,

aki már nem képes, korban hozzá illő férfit összeszedni magának,

ezért megpróbálnak fiatal fiúkat elcsábítani.

Ez a pedó nő, most megpróbálja éppen a ti fiatokat behálózni.


Te is tudod, hogy a lányok lényegesen korábban érnek.

Egy tíz évvel idősebb nő, már kimondottan vén a fiadhoz képest.

Én mindenképpen lebeszélném a gyereket erről a hülyeségről!!

Mutassál be neki korban hozzáillő csajokat.

2011. dec. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

23:23

Úgy hiszem, hogy most nagy butaságot írtál. Egy "slampos és leamortizálódott" nő ponthogy nem tudna egy huszonévest elcsábítani. Amúgy gondolkodsz, mielőtt írsz?

2011. dec. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát egyáltalán nem slampos és leamortizálódott, sőt. Elég jó egzisztenciával rendelkezik és nagyon csinos. Intelligens nő, nincs gondom vele. Igazából nem látszik a tíz év korkülönbség, csak attól félek, hogy később ez azért kiütközhet.
2011. dec. 11. 01:10
 10/13 A kérdező kommentje:

tegnap 21:06

Egy éve vannak együtt.

2011. dec. 11. 01:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!