Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is szenvedtek az egyedüllét...

Ti is szenvedtek az egyedülléttől?

Figyelt kérdés

Férjemmel megromlott a házasságunk, kicsit kapóra is jött amikor kiderült, hogy megcsalt és így elköltöztethettem. Először jó volt, nem hiányzott olyan nagyon. Regisztráltam egy netes párkereső oldalon. Igazából csak tudni akartam, hogy kellek-e még valakinek, van-e esélyem gyerekkel egy új kapcsolatra. Az egyik fiú a találkozón szimpatikus volt és olyan jelzéseket adtam, hogy flörtölnék. Aztán nagyon visszavettem és rájöttem, hogy komolyan kell, de ezzel már nem tudott akkor mit kezdeni. Hülye voltam, ki is mutattam, hogy kell. Persze ez sok volt neki és közölte, hogy csak laza kapcsolatot akar. Tök megalázó, hogy már csak erre van esélyem. Nem tudom, hogy akarom-e így.

A férjem külön lakik és a kezdeti próbálkozások óta ő is visszavett, nem nyomul, pedig lehet, hogy kibékülnék vele. Bár van mit megoldanunk!

Most valahogy nagyon rosszul jönnek össze a dolgaim. Régen sosem volt gondom a másik nemmel. Mindig vonzódtak hozzám, de most valahogy nem megy. Rossz egyedül!

Gondoltam, hogy jót tesz majd az önérzetemnek, hogy egy kicsit flötölök, ha már a férjem is mással volt. Most viszont itt van két férfi, akire nem tudok igazán hatni. Ti mit tennétek? Utálom a taktikázást, szeretem önmagamat adni, de ez úgy tünik kevés nekik.:-(


2011. dec. 10. 21:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

* fel kel készülnöd, hogy LEHET, hogy nemleges választ ad - mármint lelkiekben legyél erős, mert ki tudja, azóta mi zajlik le benne, de vele is kezdj el legalább flörtölni, nézd meg, hogy reagál, ha teljesen vak ezekre, akkor lehet kicsit közvetlenebbül.


viszont ha magad miatt szükséges, hogy észrevegyen más is, akkor a többi pasinál azelőtt próbálkozz, mielőtt a férjeddel kikezdesz, mert előfordulhat, hogy nála csak egy dobásod van.

2011. dec. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-)
2011. dec. 10. 21:58
 23/24 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a válaszokat, de egyedülálló gyermektelen férfiaktól ne várd, hogy elfogadják a gyerekedet. Én nő vagyok, de még én sem lennék hajlandó összejönni olyan pasassal, akinek már van gyereke. Nevelje mindenki a sajátját, másé nem kell.

Persze van,aki ezt másképpen látja, de elég sokan így gondolkoznak.


Azonban téged nem értelek: Ott van a férjed, akit nem tudod, hogy szeretsz-e és ott van ez a másik pasi, aki csak meg akarna fektetni, és közöttük vacillálsz..


Ez érthetetlen.. Könnyen lehet, hogy egyiknek sem kellesz, de az is lehet, hogy mindkettőnek. Te mégis melyiküket akarod jobban?

2011. dec. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

1. gyerekes nő nem sok mindenkinek kell sajnos :(


A férjeddel szerintem NE BÉKÜLJ KI! Mivel megcsalt ez azt jelenti, hogy nem szeret már és nem tisztel! Akit tisztelünk, azt vesszük annyiba h nem csaljuk meg sunyi módon! Igazam van, nem? Nalátod.

Amúgy ha egy nőt megcsalnak, az már soha sem tudja lenyelni a békát. Állandóan eszedbe jutna és zavarna vagy fájna...nem tudnál megbízni benne...igaz az ilyenekbe nem is kell...úgysem lesz kutyából szalonna!


amit én tennék a helyedben:

nem társkeresőznék: ugyanis itt a pasik nagy része ribanc és csak szexkapcsolatot akar, vagy valamilyen baj van velük (tapasztalat), nagyon ritka a tényleg normális közöttük.


ha mégis párt keresel, szerintem telitalálat lenne egy elvált vagy gyerekes férfi! Mivel neki van gyereke szereti is őket, jobban elfogadná a tiédet is. persze ezek közül is jól körbe kell nézni, mert az elváltak között is sok a megkeseredett...

26L

2011. dec. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!