Nálatok van ilyen?

Figyelt kérdés
Valahogy ezt nem tudom kérdéssé fogalmazni,ezért egy példát írnék. Arról van szó,hogy valami félreértésből kifolyólag a férjem megvan győződve róla,hogy a kedvenc édességem a mogyorós csoki.A kapcsolatunk eleje óta kizárólag azt kapok tőle. Az elején nem is tűnt fel,de azóta már ő is mondta,hogy : "Szívecském,azért hoztam mert tudom,imádod." Édesszájú vagyok,így megeszem és nem romlik rám :) ,de az édesség listámon ez a fajta inkább a végén van. Valahogy nem merem elmondani neki ennyi év elteltével. Szóval a kérdés: A Ti kapcsolatotokban van hasonló félreértés? (mielőtt jönnének a kötekedők,mert sajnos itt is megjelentek kijelenteném: semmi bajom azzal,hogy ilyet hoz,igen örülök hogy ilyen figyelmes. Ha valaki itt szeretné kiélni magát azzal,hogy beszól az inkább kímélje meg magát és erre a kérdésre NE válaszoljon.Köszönöm) És köszönöm a válaszokat
2011. dec. 10. 23:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is vannak ilyen félreértések, de viszonylag rövid idön belül tisztázódnak, nem tartanak évekig.


Van egy ötletem: ha szóba kerülne valamikor az édesség, jegyezd meg csak úgy mellékesen, hogy az utóbbi idöben már nem ízlik úgy a mogyorós csoki, mint régen. Te magad sem érted. Talán más lett az ízlésed idövel.


és akkor legközelebb nem mogyorósat hoz. :-))

2011. dec. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 LadyLee ***** válasza:
100%
Aranyos sztori - velem konkrétan még sosem fordult ilyesmi elő, mert kerek perec meg szoktam mondani, hogy mit szeretek, de anyukáméknál kb. 30 éve fennáll egy hasonló félreértés - apunak szent meggyőződése, hogy anyu a marcipános csokit szereti, ezért mindig azt vesz neki tonna számra, anyukám meg nem győzi lepasszolni. Immáron 30 éve :) Mondtam neki, hogy esetleg finoman, de célozhatna rá, hogy annyira mégsem az a kedvence, de ő sem meri tisztázni. Szóval ez már valószínűleg így marad. Szerintem aranyos helyzet. A mogyorós csokit meg nagy tételben átveszem tőled, ha gond ;)
2011. dec. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, apukámnak éveken keresztül vettük a Karácsonyokra az Unicumokat, míg végül közölte, hogy köszöni, de most már elég volt. :))) Valahogy elterjedt, hogy ő azt imádja.
2011. dec. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is ez volt

mikor elkezdtünk járni, valahogy úgy jött le hogy imádja a konyakos meggyet, ezért nagyon sokat vittem neki

egyszer finoman megjegyezte hogy szereti ám, de közel sincs a top 10ben

elképedtem, jót röhögtünk, azóta mást kap :)

de mondhatod azt is hogy megválozott az ízlésed van új kedvenced

régen mindig fehércsokis kitkatot kaptam tőle, aztán egy idő után mondtam neki, hogy jó-jó de már unom :D azóta más van

2011. dec. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül:D Én a volt barátomnak már szinte az első randin mondtam hogy nem szeretem a konyakmeggyet és a meggyes csokikat. 1 év után is azt kaptam. A másik a kedvenc állatom volt. Látta valahol a szobában képen vagy mittomén hol és kérdezte hogy ez a kedvenc állatom? Meg hogy szeretem e. Én mondtam neki hogy nem a kedvencem de szeretem. Feszt azt hajtotta hogy én ilyen állat b*zi vagyok és hogy nagyon szeretem ezt az állatot és stb. Soha meg sem fordult a fejembe hogy ezt tartsam a kedvencemnek (direkt nem írnám le mi az, mert még rám ismerne:P) A legrosszabbkor hogy a haverjainak és a szüleinek is így állított be. Nem is bánom hogy külön vagyunk:/ De gondolom nálatok nem ez a baj:P De hát ez van. 1 év után ez a srác is rájött hogy nem szeretem, mikor már vagy 5. dobozzal ette meg én meg egyet se ettem belőle:D Majdnem 2 évig voltunk együtt. Hát ennyire figyelt a drága..XD
2011. dec. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Á,nem gond. Megeszem én,és az elfogyasztása nem jelent ám gondot,csak hát nem ez a favorit :) Pár hónapja volt,éppen megkapta a fizuját. Jön nekem nagy boldogan vagy 20 tábla mogyorós csokival,mert ilyen 3-at fizet 4-et kap akció volt valahol. :) Nagyon édes,szeretem,hogy ilyen. De sajnos még véletlenül se hoz más milyet :)
2011. dec. 10. 23:24
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vegyél egyet a kedvenc csokidból, kezdd el előtte enni, és kínáld meg valahogy így: "úú, ez annyira finom, ez az új kedvencem, kóstold meg!" :DD hátha..:D
2011. dec. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

De édes! :))

De azért tisztázd valahogy, ha nem akarsz továbbra is csak mogyorós csokikat kapni tőle.

2011. dec. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyik barátommal vagyok hasonlóan. Valamiért meg van róla győződve, hogy az étcsoki a kedvencem, és ha találkozunk, mindig hoz egy kisebb táblát, mert tudja, hogy nekem ez a kedvencem:). El sem tudom képzelni honnan hallotta, vagy miből szűrte ezt le, mert bár megeszem, de nem kifejezetten rajongok érte. Nagyon kedves tőle, és ez úgy tűnik már egy örök félreértés marad:)
2011. dec. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ezek tipikusan olyan szituk, hogy minél később mondod el hogy félreértés, annál cikibb, ezért talán el sem mondod :D
2011. dec. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!