Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tud megérteni?

Miért nem tud megérteni?

Figyelt kérdés

volt egy kis vitánk a párommal mert pont veszekedtem a gyerekemmel amikor hívott.és ő ezen kiakadt hogy én állandóan ordibálok a gyerekkel.pedig ez tényleg nem így van,de tényleg!csak 2 hete olyan hisztis állandóan hisztizik,reggel délben este.és tényleg van úgy hogy reggel ok nélkül azzal kell és este azzal fekszik.általában azon szokott lenni a hiszti hogy a rengeteg játékát szétdobálja a szobába.ez nem is volna akkora baj mert összepakolok én utána de nem engedi!

és akkor itt jön a java mert terhes vagyok és a párom azt mondta hogy akkor minik kellett második ha nem bírom.

hogy lehet ilyet mondani?miért nem érti meg hogy a terhesség teljesen más állapot?mikor állandóan fáradt vagyok és hányingerem van és mindemellett megcsinálok mindent.akkor miért nem lehet megérteni engem?nem érzem magam rossz anyának,mert mindenkinek vannak az életében rossz időszakok,hát én most ilyenbe vagyok.de nem most kéne a lehető legmegértőbbnek lennie?

pedig nem volt ilyen mindig odafigyelt rám,most is figyelj, de valahol mégsem.

bocsi hogy hosszúra sikerült de jól esett kiírni magamból.


2011. dec. 11. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
Én elhiszem, hogy néha elszakad a cérna, de azért nem muszáj kiabálni a gyerekkel:) Mondjuk még nem voltam terhes, de azért nehéz lehet. A párod nem segít be? Biztos ő is fáradt, azért mondott ilyeneket. Na meg fogalma sincs, hogy mik zajlanak le benned ilyenkor.
2011. dec. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

gondolhatod hogy én se szívesen veszekszem vele (és nem ordíbálok ahogy a férjem is mondta).csak amikor már a szép szóból nem érti.ja és nincs itthon a párom mert dolgozik messze.

és fején ütötted a szöget hogy miért nem érti meg mi zajlik bennem?!

2011. dec. 11. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!