Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell így viselkedniük...

Miért kell így viselkedniük velem a barátom szüleinek?

Figyelt kérdés

Amikor a barátoméknál vagyok akkor a szülei folyton mondogatják ,hogy milyen kis sovány vagyok.


Állandóan kínálgatják a mindenféle húsokat hiába mondom nekik ,hogy én nem eszem ilyeneket.


Amikor mondom nekik ,hogy én vegetáriánus vagyok és húsként is csak halat eszem akkor mindig nevetnek.


Nem szeretek náluk lenni, mindig olyan kényelmetlenül érzem magam.


17/L


2011. dec. 11. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Lehet azért mert Ők nem szokták meg ezt, lehet nem bántásból mondják.. :) Lehet Ők úgy gondolják, nem normális ez az életvitel amit te folytatsz :) De attól még a barátoddal legyetek boldogok, nehogy ez végett vége legyen:) 14/L
2011. dec. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Ne törődj velük. :)

Amúgy lehet, hogy csak kedveskedni akarnak.

2011. dec. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bánomisén ***** válasza:
69%

Inkább soványnak mondjanak, mint kövérnek, az sokkal rosszabbul esne, azt hiszem :-)


Nem mindenki érti meg, hogy léteznek vegetáriánusok (bár te eszel halat, tehát nem vagy az, csak nem mindenféle húst eszel meg), úgy tűnik, az ő szüleinek csak húsból áll a világ. Én meg rajtuk mosolyognék a helyedben, amikor a nagy cupákokat falják :-)


Ahhoz, hogy egyik fajta ember tudja tolerálni a másik fajtát, kell bizonyos intelligencia. Úgy tűnik, a barátod szülei eddig nem jutottak el. Ne foglalkozz velük, ez legyen az ő bajuk.

2011. dec. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Buták, csak nevessenek, ne vedd fel.
2011. dec. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Hát ez elég érdekes! Én vegetáriánus vagyok (de én tényleg, tehát halat se) és soha ilyen tapasztalatom még nem volt. Mindenki felfogta (még nagyszülők is), persze van, hogy mondják, hogy nem tudom mi az igazán jó. Erre én azt szoktam mondani, hogy de nagyon is tisztában vagyok vele :) és eszem tovább a vega kajám.
2011. dec. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!