Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha ellenkező nemű...

Normális, ha ellenkező nemű testvérek felnőttként együtt laknak és bejárkálnak egymás szobájába, van, hogy együtt alszanak?

Figyelt kérdés
A barátnőm 21 éves, a bátyja 23. Egy lakásban laknak, de nincs is szinte külön lakterük, ez amolyan "művészlakás" a szüleik miatt, akik festők, régies, nagypolgári, egybenyíló szobákkal. Nem tudunk elvonulni, mert a srác ott van folyton, ahol mi, és ami nagyon megdöbbent, hogy van, amikor egy szobában alszanak, a barátnőm arra hivatkozik, hogy mert hideg van a többi szobában, de szerintem ez hülyeség, mert nyáron is szemtanúja voltam, mikor a srácnak is meg volt ágyazva a szobában. Csak nekem furcsa ez? Hiába nagy lakás, egyszerűen nem lehet elkülönülni, a srác ha felhozna valakit, akkor a barátnőm simán látna mindent. Szerintem ez nem normális, de lehet, hogy csak én gondolom így, nyugtassatok meg.
2011. dec. 12. 00:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
szexualizált nagyon a szemléletmódja annak, aki szerint ez gáz, testvérek nem gerjednek egymásra, attól még, hogy van pár aberrált aki igen
2011. dec. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
82%
Nagyokos 67%-os, szerintem meg ez a természetes felnőtté válás folyamata,hogy 20 évesen nem alszok a tesómmal.
2011. dec. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nálunk ez nem probléma. 2 nővérem van, semmit nem vált ki ha meztelenül vagyunk, ugyanolyan mintha ruhában lenne a másik.

Viszont a te esetedben a csajon volt melltartó, nem értem a problémát.

2022. dec. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Bocsesz, nem ide akartam a választ. :D
2022. dec. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!