Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukák! Hogyan...

Kisgyerekes anyukák! Hogyan oldjátok meg, hogy a gyerkőc, a házimunka és az építkezés mellet se hanyagoljátok el a férjeteket?

Figyelt kérdés
Egyre többször kapom azt a megjegyzést a férjemtől, hogy elhanyagolom és belátom, sokszor tényleg így van. Egyszerűen, addigra mire kettesben lehetnénk (este 10-11 körül), olyan fáradt vagyok, hogy örülök, ha alhatok. Szeretnék változtatni a dolgokon, csak nem tudom mit tegyek. Ti hogyan oldjátok ezt meg?
2011. dec. 12. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Segít a férj a gyereknél és a házimunkában. Így marad idő egymásra.
2011. dec. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Oldja meg a férj. Ha időt akar magának, azt csináljon egy kis mosogatással, takarítással.Mondd meg neki, hogy így nem lesz jó,segítenie kell!
2011. dec. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nálunk épp a ő a fáradt mindig, mire elaltatom a gyereket addigra ő is horkol
2011. dec. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom megoldani. 2 kisgyerek, felsőfokú szakképzés tanfolyam és 2 munkahelyen dolgozó férj mellett képtelenség mindenre időt meg energiát szakítani.
2011. dec. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok. Mi már kb. leszoktunk az esti együttlétekről, néha beszélgetünk a konyhában még, de szex az már rég nem volt este.

Hétvégén viszont, amikor itthon van a férjem egész nap, mindent bepótolunk, amíg alszik a kisfiunk. :) Ebéd után letesszük, aztán azt a két órát csak egymással töltjük, a mosogatnivaló várhat.

Tudom, nem ideális, de a semminél jobb. Most egy darabig nem fognak úgy menni a dolgok, mint a mézeshetek alatt, de nem rossz így sem, tényleg.

2011. dec. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon nehezen tudjuk mi is megoldani. Két kicsink van 4 és másfél éves lányok. Egész héten én vagyok a két gyerekkel, este fürdetésre ér haza a férjem. Alig tudunk beszélgetni egymással, vacsi közben próbálunk, de a nagyobbik lányom, kis locsi-fecsi, mellette alig lehet szóhoz jutni. Amikor alszanak a lányok, akkor este marad némi időnk egymásra.

Hétvégén csak az egyik lány alszik délben, így sajnos a délutáni idő, ami korábban az enyém és a páromé volt, már az is kilőve.

Sokszor én is tanácstalan vagyok, mert egyszerűen tényleg semmi másra nem marad idő, mert minden időmet elveszi a két gyerek, és a házimunka.

2011. dec. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!