Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mikor küldenétek el a...

Ti mikor küldenétek el a gyereketeket otthonról? Ez csak nekem tűnik korainak?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, leérettségiztem, de jelenleg nem csinálok semmit csak otthon döglődöm, nem mentem továbbtanulni mert ötletem sincs hogy mibe fogjak bele. a szüleim meg már aztmondják hogy ki fognak rakni ha nem csinálok magammal semmit. egyszerűen fogalmam sincs mit kezdjek magammal, milyen szakma kéne mert úgy igazán semmi sem érdekel. dolgozni elmennék akár de azt sem tudom mit tudnék mivel az embereket utálom ezért ilyen telefon-marketing féleség alapból nemjó, eladói dolgok sem a szívem csücskei, mennék segédmunkásnak de ahhoz meg a fizikumom nem olyan...a kérdés adott.
2011. dec. 12. 13:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem nagyjából 22-23 évesen derült ki, hogy mihez lenne tehetségem és kedvem. De ez sem úgy derült ki, hogy otthon álmodoztam és vártam a csodát, hanem 19 évesen elmentem dolgozni. Beleláttam egy cég életébe, és amire felvettek azt nem annyira kedveltem, de jobban belelátva rájöttem, hogy melyik munkakör tetszene. Nyári szabadságolások alatt szívesen besegítettem, majd látták hogy ügyes vagyok és az üresedéskor nekem ajánlották fel a helyet.


Ne várd a csodát, emeld fel a popódat és kezdj valamihez. A szüleid helyében én is ki lennék bukva rád, a fedélen, a legolcsóbb kínai ruhákon és az alap kaján kívül tőlem nem kapnál semmit. Az érettségi májusban volt - most január vége van. Ez így durva.

2012. jan. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nem tudom, mi lett veled azóta, de munkaügyi központok szoktak szervezni ingyen tanfolyamokat, számítógépeset is. addig vadássz le egy ilyet, amíg nem vagy 23 éves, mert onnantól nem ingyenes.
2012. máj. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!