Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tanítsam meg Őket...

Hogyan tanítsam meg Őket ketchup és majonéz nélkül enni?

Figyelt kérdés
A férjem és a fiaim mindenre ketchupot vagy majonézt vagy ketchupot és majonézt nyomnak. Legyen az reggeli, ebéd vagy vacsora, pirítós, pörkölt, vagy saláta. A tányérjaikban szinte kivétel nélkül eltűnik az étel az öntetek alatt. Az ízeket nem érzik, de nem is érdekli Őket, nekik kitűnő ha mindennek szósz íze van. Rendszerint megdicsérik a főztöm, pedig ha az első öt percben nem látnák, fogalmuk sem lenne mit esznek. Ha nincs itthon öntet, van helyette cirkusz meg éhségsztrájk. Hogyan tanítsam meg Őket normálisan enni?

2011. dec. 13. 15:20
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
De, egyék, akkor mostantól egyenek csak ketchupot és majonézt. Végül is, ha Ők csak azt szeretik.
2011. dec. 13. 18:06
 22/47 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, ne foglalkozz a 69-essel, őt sem az eszéért szeretik, ilyen idiótákkal nem érdemes leállni sem. Mondjuk az ő házassága sem sokáig fog tartani, ennyire hülye nőket egy normális pasi sem képes elfogadni, ha csak nem olyan, mint ő. De akkor meg zsák a foltját..:)
2011. dec. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
25%
Kiverheted az összes fogam de attól a problémád még nem oldódik meg,ők továbbra önetetet fognak zabálni.
2011. dec. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
15%
Ja és a házasságom 10 éve tart már 55-ös,nem kell félteni.
2011. dec. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
Milyen problémámnak kéne megoldódnia? Nekem nincsen problémám. Teljesen normális, hogy a férjem és a fiaim csak szószokat esznek, hiszen azt szeretik, nehogy már miattam és a kis önérzetem miatt egyenek mást is, mint szószt.
2011. dec. 13. 18:09
 26/47 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértem, hogy rosszul esik amit csinálnak. :S

Ezenkívül nem is túl egészséges amit csinálnak... A majonéz tele van zsírral és a boltiakat nem épp olivaolajból csinálják. A ketchup meg tartósítószerrel, cukorral.

Mértékkel OK, de amit leírtál az minimum heti egy flakon. :O

Szerintem is jó ötlet az, hogy kistálba teszel ki az asztalra, abból vegyenek.

Nem mellesleg én tuti leülnék a férjemmel, és elmondanám neki, hogy 1. egészségtelen, 2. ezért és ezért nagyon rosszul esik. Ha ő ezt csinálja nem lehet elvárni a gyerekektől, hogy ne tegyék.

Ha ez nem használ, jöhetnek a drasztikusabb dolgok. Tányérba egy halom szósz aztán jó étvágyat.


Viszont, lehet hogy érdemes lenne alkuként felajánlanod, hogy csinálsz nekik egészségesebb szószt, és azt egyék.

Majonéz, ketchup is készíthető otthon, de csinálhatsz nekik joghurtos önteteket is pl.

2011. dec. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
21%

Az 55 %-sal nem szabad foglakozni egy troll,itt irogat a fórumon,egész nap,mindenkibe beleköt,keresi az alkalmat hogy trágárkodhasson,észt oszthasson,az 55 %-ka mutatja mennyi esze is van,tele van sajnos vele a gyakori,minden kérdéshez oda talál lassan,és szét offolja azokat a gyökér hozzászólásaival,vadászik arra aki visszair neki ,mert igy tud irogatni újra és újra bunkóságokat,biztos csúnyán belerúgtak az életbe,és igy éli ki a sértettséget szegény.Sajnálotos hogy az ilyeneket nem lehet innen kitiltani a pi--ába.

Mert ennek az oldalnak nem az iylen trollokról kelleni szólni.


57 F

2011. dec. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem adjál nekik csak rizst, vagy üres tésztát többször egymást után, arra kedvükre nyomhatják a szószt. Ha esetleg megkérdezik, miért ilyen egyoldalú a kaja, akkor mondhatod, hogy miért kéne bármi bonyolultabbat adnod, mert ők csak a ketchupot meg a majonézt szeretik :D
2011. dec. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
28%

"Az 55 %-sal nem szabad foglakozni egy troll,itt irogat a fórumon,egész nap"


Igen? Szerintem összekeversz valakivel, mert nekem nem az a napi elfoglaltságom, hogy másokba belekössek, ahogyan csak tudok, mint a 69-es válaszoló. Biztosan egész nap itt ülök, igazad van, bocs, de ne magadból indulj ki, mások még dolgozni is szoktak. Te vagy a troll, te értelmes.

2011. dec. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
85%
Te folyamatosan a 69 sel kötekedtél megkerested a kérdést ahol válaszolt és beirogattál sértegető dolagokat,de másokkal is ezt csináltad ,figyeltelek most,és te vagy a troll,és a ha nem hagyod ezt abba,jelenteni foglak az oldal moderátorainak,az ilyennek nincs heléye az oldalon,csak feszültségkeltő bunkóskodást tudsz véghez vinni,szinte keresed aki visszaír neked,mert akkor tudod nyomni a baromségaidat.De ez a gyakori kérdések oldala,az ember kérdéz és választ vár,de nem találja a választ a sok egymás mocskolása miatti hozzászólás végett, és igen a 69 ses különb nálad,amúgy van egy másik 69 is és ő tök normális,viszont van egy bunkó,69 es,aki obcén leveleket is küldözget,na ez tuti az volt.
2011. dec. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!