Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tanítsam meg Őket...

Hogyan tanítsam meg Őket ketchup és majonéz nélkül enni?

Figyelt kérdés
A férjem és a fiaim mindenre ketchupot vagy majonézt vagy ketchupot és majonézt nyomnak. Legyen az reggeli, ebéd vagy vacsora, pirítós, pörkölt, vagy saláta. A tányérjaikban szinte kivétel nélkül eltűnik az étel az öntetek alatt. Az ízeket nem érzik, de nem is érdekli Őket, nekik kitűnő ha mindennek szósz íze van. Rendszerint megdicsérik a főztöm, pedig ha az első öt percben nem látnák, fogalmuk sem lenne mit esznek. Ha nincs itthon öntet, van helyette cirkusz meg éhségsztrájk. Hogyan tanítsam meg Őket normálisan enni?

2011. dec. 13. 15:20
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%

"és arra nem gondoltál, hogy olyan szarul főzöl, hogy inkább tele nyomják mindig valamivel csak ne érezzék a kajád ízét?"


Ha annyira szarul fözne, akkor azon sem a ketchup, sem a majonéz nem segítene.

Szóval így ez a rendkívül jóindulatú, hasznos hozzászólásod sem helytálló. Ahogy az összes többi sem, megfelelö érvek hiányában.

2011. dec. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:

Nem főzők szarul, de azért köszi szépen az ötletet.


Tegnap csak tészta és szósz volt a vacsora, ahogy többen tanácsoltátok, jó ízűen megették.

2011. dec. 14. 20:14
 43/47 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor legközelebb tészta sem legyen. :) én azt tanácsoltam, csak a szószt egyék. Pár napnyi nonstop ketchup-majonéz evés és asszem ráunnak egy életre...
2012. jan. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%
A testvérem például egy életre megutálta a ketchupot, amikor egy nap csak ketchupos kenyeret (önszántából) evett.
2012. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
32%
Én sem értem nő létemre, hogy mi a probléma? Mindenki hadd egye úgy a kaját, ahogy szereti. Mi is teszünk elég sok mindenre ketchupot és majonézt. Épp most kentem a lányomnak kenyeret párizsival és ketchupot kért rá. Miért kellene korlátoznom őket abban, amit szeretnek? Ugyanúgy tesznek ketchupot a rántott húsra, a rántott sajtot a férjem épp ma ette majonézzel. Attól még érezni az ízét a kajának.
2012. jan. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is majdnem ez van. A fiam képes magába enni a ketchupot.
2012. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 DarkChii ***** válasza:
74%
Szerintem ez nem egészséges! Az öcsém is folyton így eszik, de az anyámat nem zavarja. Ha az én gyerekem lenne, már rég kivágtam volna mindet a szemétbe :-D persze ha enélkül nem esznek a gyerekek, akkor lassacskán csökkenteném az adagot, vagy próbálnám valami egészségesebbel helyettesíteni, például házi majonéz-ketchuppal, vagy kitalálnék valami spéci öntetet...
2012. jan. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!