Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Több mint egy éve ez megy és...

Több mint egy éve ez megy és már nem bírom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kiakasztanak itthon,állandóan idegeskedek,mindig fáj a hasam....


Itthon van 2 szobánk. az egyik az ,,enyém" a másik anyuéké.


Anyu már egy ideje ideköltözött hozzám mert apuval nincsenek jóban. engem ez eleinte nem zavart de most már egyre inkább ugyanis egy jó ideje (kb. fél éve) anyu és apu rászoktak arra,hogy idetehénkednek a szobámba apu heverészik az ágyamon anyu meg ül, és nézik a tv-t du. 4 órától valamikor 9-ig. és nincs egy csöpp kis magánéletem... múltkor pl. hallgattam a zenét,és bejött apu,bekapcsolta a tv-t anyu meg idejött és közölte hogy van fülhallgató... most ez mi ? :O

nem bírom ezt már ki,segítsetek. ha van valami kérdés akkor ide írjátok. köszi : (


16/L.


2011. dec. 13. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor pucolj át az ő szobájukba.
2011. dec. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor küld el őket a saját szobájukba!
2011. dec. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vidd át a tv-t hozzájuk
2011. dec. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs tv-jük?
2011. dec. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
van tv-jük,de inkább az enyémet nézik pedig ezis csak egy tv... :O nem értem a lényeget. az ő szobájukba meg volt már hogy bementem de akkor kiverték a hisztit,és összevesztünk úgy hogy nem is szóltunk egymáshoz napokig. :/
2011. dec. 14. 16:10
 6/9 anonim ***** válasza:
nem normálisak
2011. dec. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csináltass zárat az ajtódra! aztán akkor zárod be amikor csak akarod.
2011. dec. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
csináltatnék de nem tudok,mivel van egy ajtó ha ott bemegyünk szemben az én szobám van,jobbra meg anyuék szobája,és az én szobámnak nincs ajtaja,csak egy függöny választja el a két ajtótól. :(
2011. dec. 17. 13:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Huha hát akkor az nem jó.
2011. dec. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!