Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs családom, kapcsolatom....

Nincs családom, kapcsolatom. Így is elmenjek az összejövetelre vagy gáz?

Figyelt kérdés

Hamarosan lesz a volt osztályommal egy találkozó. Nem az igazi, csak max 10-en akik jóban voltunk. Mindnek vagy évek óta tartó kapcsolatuk van, vagy még a gimis párjukkal vannak együtt (esküvő, eljegyzés, gyerek, ,közös lakás stb) vagy külföldön laknak. Nekem nincs barátom, nem is volt komolyabb, itthon lakom. Pályakezdő munkanélküli vagyok, ők vagy dolgoznak vagy tanulnak fősulin. Szégyenben érzem majd magam attól félek, így nincs kedvem elmenni...


22/L


2011. dec. 14. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

nekünk is most volt az osztálytalálkozó kb. 15-en lehettünk, de a felének jelenleg nincs kapcsolata volt 2 ember akinek még soha nem is volt, és kettőnknek van már gyerekünk. Igazából nem is arról beszélgettünk, hogy ki kivel van együtt, hanem, hogy az elmúlt években hogyan alakult az életünk. A régi időkről beszélgettünk



Szerintem menj el nyugodtan nem vagy te semmivel sem kevesebb mert nincs kapcsolatod vagy gyereket

2011. dec. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
22 évesen?! Ha 42 lennél ugyanilyen paraméterekkel,még megérteném :D. Ne gondold,hogy máshol kolbászból van a kerítés! Saját család alapításához fiatal vagy még,ráérsz 6-8 év múlva.Munkanélküli meg ma rengeteg van, nem csak te!Átlagos életet élsz.
2011. dec. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Megértem kellemetlen. Mi lenne ha azt mondanád, nem rég szakadt meg egy kapcsolatod és most úgy néz ki lesz munkád, de nem akarod elkiabálni, ezért nem beszélnél róla.
2011. dec. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen tudom még fiatal vagyok, de legutóbb is mikor volt 2 éve, már akkor ott mutogatták a gyűrűket az ujjukon, meg hogy milyen klassz az életük. És a 10-ből 6 lány még mindig a gimis szerelmükkel van együtt, mikor rákérdeztek akkor mind mosolyogva mesélte a terveiket. 2 fiú meg mindig más lánnyal van, de ők már akkor is ilyenek voltak :D ugye vagyok én, meg egy másik lány aki elég duci meg visszahúzódó, de ő legalább a tanulmányaival fel tud valamit mutatni. De én semmit...
2011. dec. 14. 14:50
 5/11 A kérdező kommentje:
Áh az a baj, hogy én is visszahúzódó vagyok, és nagyon jól ismernek. A gimi alatt egy pasim sem volt, és ők ezt tudják. Ha azt mondom hogy volt valakim mostanában, de már nincs, tudni fogják hogy hazudok kb nekik hihetetlen lenne hogy összejöttem valakivel...
2011. dec. 14. 14:55
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy miért kell versenyt csinálni az osztálytalálkozókból.

10 éves érettsgi találkozón voltam nyáron. Volt akinek már három gyereke volt, volt olyan is, aki munkanélküli, olyan, akinek komolyabb kapcsolat nem volt. Senki nem piszkált senkit.

Egy ember volt, akinek eléggé bunkó modora lett, az szóba került, mert tényleg bunker módon viselkedett, de ennyi.

Maximum az kapott nagyobb figyelmet, aki vadászpilóta lett, mert eléggé különleges foglalkozás és érthető módon ez mindenkit érdekelt.

2011. dec. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
és mi lenne ha azt mondanád, hogy van párod? ugyse tudnák meg az igazat
2011. dec. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

79%-os...

Hazudni felesleges.


Ez nem verseny. Az meg nem jelent semmit, hogy most gyűrű van az ujjukon. Leszel te még boldog, az osztálytalálkozókat nem lehet akkorra időzíteni, mikor pont sinen van az életed. Menj el, érezd jól magad. :)

2011. dec. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen menj el, és semmiképpen ne hazudj magadnak pasit. Inkább kérj tanácsot a pasizáshoz. A legnagyobb szájú fog a legszívesebben segíteni. De ne csak ide menj el, hanem más helyekre is, ahol emberekkel találkozhatsz. Menj el egy technikai dolgokat is árusító boltba, és keress valami extrát, és kérjél segítséget az eladótól. Én legutóbb morzsaporszívót kerestem, ami valódi német ( Bosch), de legnagyobb sajnálatunkra, csak kinai bosch volt. Közben a kis csinoska szétpakolta a fél Media Markot. És egy jót beszélgettünk közben. Hidd el nekem, pár beszélgetés, és még a halottat is meg tudod szólaltatni. Csak gyakorolni kell. Ezt is. Persze mehetsz könyvesboltba is, ahol kedvedre való kiszolgáló van. Persze az elején ez még nem fontos. A beszélgetés kezdeményezését kell gyakorolni.
2011. dec. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Nyugi 10 év múlva neked még viszonylag friss kapcsolatod lesz, nekik meg a nagy részük épp válóban lesz :)


Ne parázz, csak 22 vagy, előtted az élet, egyáltalán nem gáz, ha egyedülálló vagy. Én ennyi idősen találtam meg az első komoly munkahelyemet és az első komoly nőmet, de ha épp egyik sem lett volna, akkor sem éreztem volna a helyzetet cikinek. Most ez van, lesz majd jobb.

2012. jan. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!