Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetünk mi még boldogok?

Lehetünk mi még boldogok?

Figyelt kérdés

(Hosszú lesz!)

Párommal nagyon komoly problémák vannak!Én 23 vagyok, ő 35 és van egy 11 hónapos lányunk.

Elkezdem az elejétől.

2 és fél éve vagyunk együtt.Tudom, hogy korán jött a baba, de mind ketten akartuk.Az a helyzet, hogy mikor terhes lettem, párom be bolondult.Ivott, kocsmázott minden.Sokszor szóltam, veszekedtem, elmentem pár napra, volt hogy több, mint 1 hétre.Volt, hogy megígért, hogy soha többet, de nem bírta, azt mondta, hogy neki ez jár, mert eljár dolgozik...blablabla.

Átvészeltem a terhességemet valahogy, aztán megszültem.1 hónapig tényleg nem ivott, de nem bírta tovább, meg nem is akarta.Gyerekkel együtt csomagoltam és mentem el nem egyszer, mint pl most is.De most nagyon súlyos volt amit csinált.Valamin bepöccent, lökdösött, dobálta a laptopomat, meg széttörte a telefonját.Hívtam autót és leléptem.Másnap mindenkit körbe hívott és azt mondta, hogy ő nem csinált semmi és nekem kell vissza vennem az arcomból.Nincs egyszerű természetem én ezt bevallom, de ez nem indok arra, hogy bántalmazzon szerintem!

Aztán tegnap beszéltük..nekem kellett elmondanom mit csinált, mert nem emlékezett rá.Megígérte, hogy orvoshoz fordul, és nem iszik többet!Semmi biztatót nem mondtam neki, csak azt, hogy menjen orvoshoz, és akkor majd beszélünk!

Annyira szeretném, hogy minden rendben legyen, de mellette meg rettegek!Vajon tényleg fontosabbak vagyunk, mint az a rohadt pia???

De egyébként annyira jó ember józanul.Eddig ez az amiért mellette maradtam.A gyerekemnek is apa kell, és ő tökéletes egyébként.Csak az a rohadt alkohol!!! :(


2011. dec. 14. 23:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Amúgy tökéletes?! "Csak" neked kell visszavenned az arcodból?! Meg neki ez jár? Elvakít a szerelem! 35 éves. Nem lehet, hogy már elbukott egyszer egy családot/feleséget előtted is? Szerintem nagyon rosszul választottál,és nem biztos, hogy megéri kísérletezni. A gyereked is egyszer gyerek,neki egy év is a végtelenség.
2011. dec. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nem volt előttem családja, egyéb indokból, de az mindegy is!

Ezeket a pia mondja belőle amit írtál, egyébként tényleg jó ember!!Kommunikatív, értelmes, kedves...szóval tényleg..., de a pia teljesen kifordítja!

Nem védem, szerintem még egy utolsó esélyt kap, és vége ha nem tartja magát!!Nekem van hova mennem, ezt ő is tudja!Ennyi...

Nem áll módomban egy életen át szenvedni!!!

2011. dec. 15. 09:53
 13/18 anonim ***** válasza:

Én amit a legjobban a képébe vágnék, hogy gondoljon bele milyen apja a gyereknek?! Mit fog róla gondolni a gyerek?! Ha így nő fel és ezt látja meg fogja gyűlölni ezt akarja?!

Ettől most jó apának érzi magát?! Mért akart gyereket, ha ennek örömére elkezdett piálni?! Meg Ő mit gondolna a saját apjáról ha így viselkedne vele meg az anyjával?

Főleg a gyerekkel kell észhez téríteni, ha a saját bajaidat mondod, csak azt fogja gondolni hogy sajnáltatod magad, egyszerűen nem veszik komolyan. A gyerekre jobb esetben hallgat.

De tényleg az kell hogy amíg nem tud normális lenni ne menjetek vissza, nem tehetitek ki ennek a babát!

Remélem észbe kap és minden megjavul! :(

2011. dec. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Természetesen a gyereket is felhoztam!Mind a ketten elég rossz családból jövünk!Neki az apja pont olyan volt mint ő, és erre ezt csinálja!!??Ezt is mondtam neki.Több mint 2 órán keresztül mondtam neki a magamét, amibe minden benne volt.

Remélem meg jön az esze!!Tényleg nagyon maga alá csinált, hogy elveszíthet!Mert én nem követem el azt a hibát, hogy ha ilyen marad vele maradok.Pasim bármennyi lehet, de gyerekem csak 1 van!!!

2011. dec. 15. 12:43
 15/18 anonim ***** válasza:
Mi van veletek?
2012. jan. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődésedet! :)

Úgy néz ki helyre jöttünk!!Párom elment, és orvosi segítséget kért az alkoholizmusa miatt.Napi 1 szem tablettát kell be vennie, de még alkoholos arcszeszt sem használhat, mert még attól is rosszul lehet!Ha iszik rá, akkor pedig meg is halhat.

Rá jött, hogy mi vagyunk a legfontosabbak, és ezt érzem is!!!Teljesen megváltozott, segít nekem, a lányunkkal is másképp viselkedik.Úgy vettem észre, mint ha sokkal jobban kötődne hozzá.Úgy hogy eddig nagyon pozitívan alakulnak a dolgok!!! :)

2012. jan. 13. 20:33
 17/18 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy ez a változás hosszantartó lesz!! Örülök, hogy ilyen pozitív változások születtek, erre nem is számítottam!:) Szívemből kívánok nektek minden jót, és további sok boldogságot, és szép jövőt a kislányodnak!:)
2012. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szia! Hosszútávú lett a siker?
2017. febr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!