Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehetünk csak...

Miért nem lehetünk csak szimplán boldogok végre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!!

Ez volt az előző kérdésem még régebben, erről biztos emlékezni fognak rám néhányan: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Nagyon jól megvagyunk még mindig a kedvesemmel, javulgat, és még mindig nagyon szeretjük egymást. Nagyon örültem amikor azt mondta, hogy hozzám jön. Az ő szüleinek elújságoltuk hamar, ők nagyon örültek, hogy így is nagyon szeretem és törődök vele. Megbeszéltük, hogy az én szüleimmel még várunk mert az neccesebb dolog lesz, ők nem igazán örültek már annak sem, hogy 6 évvel idősebb. Nah hát másfél hete elmentünk hozzájuk. Nem fogadták kitörő örömmel a hírt, inkább visszafogottak voltak. Múlt héten egyik nap hazafele beugrottam anyuékhoz valamiért, majd anyu úgymond "bizalmas" módon megkérdezte, hogy ezt tényleg komolyan gondolom-e, hogy elveszek feleségül egy 6 évvel idősebb nőt aki ráadásul még beteg is? Én tök nyugodtan válaszoltam neki, hogy igen, és nem érdekel, hogy beteg mert meg fog gyógyulni. Erre ő teljesen kibukott, hogy nem csinálhatom velük ezt, ilyeneket és hasonlókat vágott a fejemhez. Meg azt, hogy ilyen beteg nőtől sose lesz unokájuk. Pedig "csak" mellrákos. Nem akarom ezt az egészet elmondani a kedvesemnek mert félek, hogy visszaesne abba az állapotba ahonnan kiindultunk, és azt sem akarom, hogy megint mondja a hülyeségeit mint azelőtt, hogy hagyjam őt el. Érzi rajtam ő is, hogy gond van, de nem akarom neki elmondani, viszont azt sem akarom, hogy azt gondolja miatta vagyok feszült mostanában. Mit tegyek szerintetek?

Lelohasztó, hogy mire megkaphatnám életem szerelmét egy életre, jönnek anyámék. :-(


2009. júl. 8. 19:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

ne törődj az anyáddal, csak a boldogsággal.

anyád majd úgyis megenyhül, ha szervezheti az esküvőt :)

sok boldogságot!!!!

2009. júl. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát anya biztos, hogy nem szervez esküvőt, mert direkt a páromra bíztam a szervezést, meg max. az édesanyjára, addig is elvonja a figyelmét a kedvesemnek egy picit a betegségéről.
2009. júl. 8. 19:41
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

nem baj, akkor is meg fog enyhülni

ha meg nem, az az ő baja, mert akkor téged is el fog veszíteni, és ezt ő is tudja ám!

jobbulást a menyasszonyodnak!

tarts ki mellette!!!!!

2009. júl. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jókívánságokat. Persze, hogy kitartok mellette, már sok mindent csináltunk együtt végig, és nagyon-nagyon szeretem őt. Meg ő is engem, hisz' tudja, hogy lehet akármilyen beteg, végigcsinálom vele amíg újra egészséges nem lesz.
2009. júl. 8. 19:46
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
őszinte elismerésem, hogy ilyen fiatalon ilyen felelősségteljes vagy :)
2009. júl. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Először is a kedvesed meggyógyulhat.Két olyan ismerősöm is van,akik kigyógyultak a mellrákból.

A szüleidnek határozottan mond meg,hogy nem vagy már gyerek,akinek az életét irányíthatják.Ti szeretitek egymást, és ez a fontos,nem pedig az,hogy nekik unokájuk legyen.Mi az hogy nem csinálhatod velük ezt?Velük nem csinálsz semmit,csak éled az életedet,ahogyan neked jó.Ha ezt nem tudják elfogadni,akkor mond meg,hogy a látogatásokat az ünnepekre korlátozod,mert nem akarod,hogy miattuk a kedvesed állapota romoljon.

A szülőkkel ápolni kell a kapcsolatot egy gyereknek,de a szülő nem szólhat bele a felnőtt gyerekei életébe.Ezt minden szülőnek tudomásul kell vennie.Jobbulást a kedvesednek.

2009. júl. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ő nevében is. Még szép, hogy meggyógyul hát mi más jöhetne szóba? :-) Az orvosa is azt mondja, hogy látszik rajta, hogy nagyon jót tesz neki, hogy sokkal jobb a kedve, így a közérzete is sokkal jobb, és ő biztos benne, hogy meg fog gyógyulni teljesen.
2009. júl. 8. 19:54
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,de a szüleidbe nem sok empátia jóindulat szorult.Ha netán Te a fiúk lennél beteg Téged is leselejteznének,azt mondanák már kár rád bármi?

Hihetetlen milyen önző emberek vannak,azért dobd a kedvesedet mert beteg és esetleg nekik nem szül unokát???

Bocsi,de nagyon felháborítónak tartom ezt.

Különben is,és egy unokát sem szültem a 3 gyerekem közül az anyósomnak csak úgy megjegyzem.

Ne mond el a kedvesednek,nagyon rendes srác vagy,hogy kitartasz mellette és szereted Őt.Majd csak akkor mondd el neki ha már teljesen felépült.

Lehet,hogy a helyében az én gyerekemet nem nézegetné anyukád.Bocs,hogy így írtam a szüleidről,de alig hiszem amit leírtál.

Minden jót nektek,mielőbbi gyógyulást a menyasszonyodnak,és hosszú boldog közös életet kívánok nektek sok édes kis gyerekkel.

2009. júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Első sorban most a menyasszonyoddal törődj, senki mással. Ellendrukkerekkel meg pláne foglalkozz. Erre most nincs idő. Rólatok van szó, a ti boldogságotokról és az ő gyógyulásáról. Vedd feleségül minél hamarabb, ez meggyorsíthatja a gyógyulását. Rajta, ne késlekedj!!!
2009. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti válaszolónak: Én sem akartam elhinni, meg azt hittem, már túltették magukat azon, hogy 6 évvel idősebb mint én. Főleg, hogy látják, hogy tényleg nagyon szeretjük egymást, nem értem, hogy mi bajuk van. Az, hogy beteg, az mulandó állapot. Csak tudod ezt nehéz itthon eltitkolni, hogy bajom van, Ő meg ismer engem mint a tenyerét, és látja, hogy van valami csak nem akarom neki elmondani. És nem akarom, hogy azt higyje, hogy miatta vagyok mostanában kicsit zizi itthon, vagy meggondoltam magam. Mert eszem ágában sincs.


Utolsó: Igen, minél hamarabb szeretnénk az esküvőt mi is, de azt is szeretném ha ez lenne az ő álomesküvője, én nagyon nem szólok bele, legyen olyan amilyet ő megálmodott. :-)

2009. júl. 8. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!