Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megbékíteni?

Hogy tudnám megbékíteni?

Figyelt kérdés

Párommal nyáron sokat vitáztunk, szinte mindennap.. Aztán egyszer meguntuk, megbeszéltük, hogy a legközelebbi vitánál inkább hagyjuk az egész kapcsolatot.. 3hónapig minden tökéletes volt, teljes boldogság, szerelem, tényleg,minden a legnagyobb rendben! Szombaton kicsit összebalhéztunk,amiatt,mert hetente kétszer találkozunk, ( még iskolába járok, érettségi éve) , és Szombat este elment a haverjához.. Én bugyuta ezt túlreagáltam, már látom,hogy meg kellett volna értenem,hogy ha van egy kis ideje,nem lehet mindig velem.. Ő úgy vette le,hogy én elakarom tiltani a barátaitól (MIKOR EZ NEM IGAZ!),és közölte,hogy menjek haza, és ne is lásson többet.. Hazajöttem,azóta hívogatom, semmi, nem veszi fel.. felhívtam az édesanyját,hogy adja neki a telefont, de rámn nyomta.. Jó lenne tudni,hogy mi van, mert azóta sírok, iskolában figyelni nem tudok, eléggé kikészít az egész dolog.. Írtam neki sms-t,hogy hülye voltam, és máskor nem lesz ilyen,ne haragudjon, megváltozok stb stb..

Csak ritkán vagyunk együtt,olyan jó lett volna vele..:(

Most neki idő kell lenyugodni,vagy szakítani fog?

Látni sem akar,megmondta,hogy besokallt már mindenből!

Teljesen kivagyok, nem eszek, semmi, csak ő jár a fejemben...

meddig várjak? ne is keressem?:( 2év szerelmet csak így eldobna magától? ::(((

Köszönöm!


2011. nov. 15. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem teljes mértékben igaza van
2011. nov. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tudom,utólag belátom én is, hogy hibáztam..

És megbántam teljesen..

tudja,hogy nem vagyok az a hisztis pipi, bármit megcsinálok,és vele tervezem a jövőmet is..

tényleg, tudom,hogy hülye voltam..:(

2011. nov. 15. 14:54
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
ez az alkalom neki pont jol jott es kihasznalja arra, hogy vegett vessen a kapcsolatotoknak.
2011. nov. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Megállapodtatok, nem?
2011. nov. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

tudom,hogy szeret, ha nincs vita!

mindig mindent megad nekem,és érezteti is,hogy fontos vagyok neki!

miből gondolod?

2011. nov. 15. 14:56
 6/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. nov. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A fiuk igy, gyava modjan jobbnak tartjak a bucsuzast, mint szemtol-szembe. Gyava, keptelen, mert nem is akarja megbeszelni, nem valaszol a telefonodra. Ha erett lenne, tudna hogy kell csinalni.
2011. nov. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én 19éves vagyok, ő pedig 22
2011. nov. 15. 14:58
 9/11 A kérdező kommentje:

Régebben mindig azt mondta,hogy ha felidegesítem,neki egy hét kell,mire lenyugszik, és érzi,tudja,hogy hiányzom neki, és akkor talán megtud bocsájtani..

várjak..?

2011. nov. 15. 15:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Hat ez nagyon hisztis jellem. Szoval ha ideges lesz, ha egy kis felreertes van, vagy suliban/munkaban/otthon felidegesitik", akkor mindenki varjon egy hetet, mire hajlando ujbol targyilagosan beszelgetni? Na ne, meg mindig egy durcas gyerek, 22 evesen?
2011. nov. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!