Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Több mint egy éve vagyunk...

Több mint egy éve vagyunk együtt de most már nagyon nem értek semmit. (? )

Figyelt kérdés

A szerelmem akit nagyon szeretek és volt hogy megörültem a féltékenységtől, mostanában is szokott lenni...szóval beszélt 3 nappal ezelött a volt csávójával...és megigérte nekem hogy nem fog, de olyanaokat irtak hogy jajj milyen jó volt akkor meg tudod mikor jártunk?:/ ez nekem ku..a szarul esett már elnézést a szó használatomért, de igy van:( Szeretem őt és most már biztos ez az oka hogy nem akart eddig velem lenni...vagy nem tudom én már...féltékeny vagyok és szerintem jogosan vagy már azt se tudom:( Ha nem érthető valami, kérdezzetek de most még gondolkodni se tudok, még sirtam is:( Nagyon szeretem őt, de ez már nagyon rossz nekem...valaki segitsen. Jogos a féltékenység vagy eltúlzom? Vagy szabad mással a volt pároddla beszélni ilyenekről??E

lvileg ezt annak a gyereknek hülyeségből irta csak mert emlékezett a szülilnapjára...most akkor mi van?:/


2011. dec. 15. 17:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hmmm... hány évesek vagytok?
2011. dec. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én 20 ő 17
2011. dec. 15. 17:39
 3/13 anonim válasza:
Hát egyszer voltam én is nagyon szerelmes, megőrültünk egymásért de mint utólag kiderült én jobban szerettem mit ő engem. A kapcsolatnak vége lett 1,5 év után és szinte kihaltak belőlem az érzelmek. Azóta nem veszek komolyan senkit ilyen téren (na meg más téren se nagyon) Szeretek én irányítani és nem függni senkitől. Gondolom a barátnőd erről nem tud hogy te ezekről tudomást szereztél, így csak úgy néha-néha tegyél fel utaló kérdéseket erről az egészről és akkor előbb- utóbb kiderül:) Sok sikert hozzá!
2011. dec. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pont elmondtam neki, hogy tudok erről, de engem szól le azért ha megkérdezem mástól hogy szeret-e, de csak mert jól esik ha szeretnek, tőle jobban esne:/
2011. dec. 15. 17:44
 5/13 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad, és viselkedj férfiként.
2011. dec. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Ezzel amúgy az a baj, ha finoman, szépen kérdőre vonod és ő "leordít" akkor általában valamit nem mond el. Nekem is volt már ilyen, mindkét esetben, én is csináltam és velem is csinálták. Persze ez nem azt jelenti hogy nálatok is ez van. Csak ugye jobb félni mint megijedni.
2011. dec. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát értem de...most túlreagálok mindent? Ilyet azért mégse mondjon másnak, hogy jajj de jó volt akkor, mondjuk ezt a másik mondta pont, de akkor is miért örül ha látja? Valaki jóban van az exével? én amugy akikkel voltam, minddel megszakitottam mindent.
2011. dec. 15. 18:01
 8/13 anonim válasza:
Lehet monotonnak érzi a kapcsolatot? Vagy csak egyszerűen változatosságra vágyik. Én a legutóbbi exemmel akivel 1,5 évet voltam, vele 'jóban' vagyunk. De persze mi se írogatunk olyanokat hogy 'jaj de jó volt amikor együtt voltunk' (bár szerintem írná csak nem meri:D) De a túlreagálást én a gyanakvás szóval illetném inkább. Az szebben hangzik egy férfitól:)
2011. dec. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Megtiltani nem tudod neki ezt a viselkedést, ha más érdekli, akkor azért hagy el, ha meg féltékenykedsz és az agyára mész, akkor azért.
2011. dec. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom pedig hiányzok neki, meg mondta is kezdtem elhinni hogy minden jó a osk veszekdés után, erre jön az a gyerek és mindent elront :/ most meg hozzám se szól én meg nem merek ráirni:D:/
2011. dec. 15. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!