Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Több mint egy éve vagyunk...

Több mint egy éve vagyunk együtt de most már nagyon nem értek semmit. (? )

Figyelt kérdés

A szerelmem akit nagyon szeretek és volt hogy megörültem a féltékenységtől, mostanában is szokott lenni...szóval beszélt 3 nappal ezelött a volt csávójával...és megigérte nekem hogy nem fog, de olyanaokat irtak hogy jajj milyen jó volt akkor meg tudod mikor jártunk?:/ ez nekem ku..a szarul esett már elnézést a szó használatomért, de igy van:( Szeretem őt és most már biztos ez az oka hogy nem akart eddig velem lenni...vagy nem tudom én már...féltékeny vagyok és szerintem jogosan vagy már azt se tudom:( Ha nem érthető valami, kérdezzetek de most még gondolkodni se tudok, még sirtam is:( Nagyon szeretem őt, de ez már nagyon rossz nekem...valaki segitsen. Jogos a féltékenység vagy eltúlzom? Vagy szabad mással a volt pároddla beszélni ilyenekről??E

lvileg ezt annak a gyereknek hülyeségből irta csak mert emlékezett a szülilnapjára...most akkor mi van?:/


2011. dec. 15. 17:29
1 2
 11/13 anonim válasza:
Most inkább hagyd, lógj haverokkal, edz. Amikor észreveszi hogy kevesebbet keresed akkor ő fog keresni. Persze ez vagy bejön vagy nem. A mi kapcsolatunk barátnőmmel ugyan ilyen. Csak ő van abban a cipőben amiben te. Egyszer úgy érzem hogy jaj de jó vele ő kell nekem, egyszer meg azt hogy inkább edzek haverozok, csajozok, magammal foglalkozok.
2011. dec. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Most akkor a srác mondta, hogy milyen jó volt az az időszak mikor együtt jártak?

Amúgy meg, miért sírsz? Vedd fel a kesztyűt és viselkedj férfiként. Nőként mondom, hogy amit csinálsz kicsit sem vonzó.. légy kicsit határozott..

Nem kell amúgy az exekkel megszakítani a kapcsolatot, maradhatnak barátok, de a puszi pajtás dolod, az már tényleg bajos. Viszont egy szülinapi köszöntésben még nincs semmi rossz. Csak Rajtad és a barátnődön áll, hogy miként reagáltok erre.

Szerintem Te túlreagálod, és ezzel csak arról biztosítod, hogy féltékenykedős és túlféltős vagy. Én nem még egy apucit szeretnék...gondolom ő sem.

2011. dec. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen ő mondta, akivel volt még kb 2 éve...de most ujra feltünt és nem jó ez, bár most megigérte hogy nem fog vele foglalkozni és én hiszek neki. De akkor se bánja a másik gyerek hogy miért hagyta el...annak is van más csaja...nem foglalkozol azzal akivel én vagyok együtt.
2011. dec. 15. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!