Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit adnátok egy felnőtt...

Ti mit adnátok egy felnőtt férfinak karácsonyra?

Figyelt kérdés
mármint jó kapcsolatban vagyunk, de szeretnénk meglepni valamivel, mert ő is minden alkalommal meglepett minket..ti mit adnátok?? 15
2011. dec. 15. 18:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%
Borotva, nyakkendő, könyv, nyakkendő tű, /persze csak akkor, ha a beosztása ezt elvárja/ Férfi illatszer, vagy ha szükséges, akkor orrszőr nyíró, vagy ha közelebb áll hozzád, akkor érdeklődési körének megfelelőt
2011. dec. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
60%
fűnyírótraktort
2011. dec. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Nyaklanc, karkoto, borotva szett, olyan konyv amit szivesen olvas, parfum. Hobbijahoz valami aprosag.
2011. dec. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
köszi a normális válaszokat, csak az a baj, hogy nyakkendő kizárva, mert munkaruhája van, nem lenne értelme, meg felesége és gyereke van..és nem vagyunk olyan közeli kapcsolatban, csak szerintem bunkóság lenne ha már egyszer ő mindig megköszöntött, pl. sznap, névnap ilyenek..és ha sütnénk valami sütit, vagy ilyesmit, az szerintetek??
2011. dec. 15. 18:34
 5/29 anonim ***** válasza:
73%

( a nyakkendőt nem a munkrauhához viselné..)


"ha sütnénk valami sütit,"


-hát, látod ennél szebbet, jobbat, kedvesebbet nem lehet kitalálni!!!

Biztos, hogy nagyon fog neki örülni !!

2011. dec. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
oks, akkor süti lesz:) de milyet?? jajj, nem tudom!! krémeset?? vagy inkább valami szilárdabbat??
2011. dec. 15. 18:47
 7/29 anonim ***** válasza:
23%
folyósat
2011. dec. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

7 - a fiúk és a felnőtt férfiak általában nagyon szeretik a pocakjukat. Meghatódott lesz. Majdnem kizárt, hogy amit sütsz, az nem fog izleni. Finom, egyszerű sütiket találsz - talán tud valaki otthon segíteni.

Szerintem nem kell túl bonyolult legyen.

Nagyon ünnepi pl. a mézes. Ha díszített mézeskalácsot kap valaki, mindig örül, még nem láttam olyat, aki nem örült volna. Tud ehhez valaki otthon segíteni?

2011. dec. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
persze hogy tud:) rendben, akkor valami ilyesmit csinálunk
2011. dec. 15. 18:59
 10/29 anonim ***** válasza:
Ügyesek legyetek! :)))
2011. dec. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!