Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha gyermekvállalásról van szó...

Ha gyermekvállalásról van szó akkor inkább az eszetekre vagy szívetekre hallgattok?

Figyelt kérdés
26éves vagyok, a férjem 40. Nagyon szeretnénk már egy kisbabát, nagyon vágyom már az anyaságra és a férjem is egyre többet mondogatja, hogy szeretne. Ezzel semmi gond. De albérletben lakunk és vannak hiteleink, tartozásaink. Havi 5ezer ft-ot nem tudunk félretenni, és ez egy picit riaszt. Meg persze, hogy vissza vesznek e a mhelyemre stb. Ti ebben az esetben mit tennétek? Bevállalnátok a bébit vagy sem?
2009. júl. 31. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én semmi ilyennel nem törődnék. A dolgok úgyis megoldódnak. Hidd el nagyon sokan vállalnak így gyereket és hozza majd az élet a megoldásokat. Biztos változik majd az életetek. Én bátran vállalnám ezt a babáért.
2009. júl. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
És mikor lesz itt az ideje...?! Soha! :) Szerintem a szívedre hallgass! Ahogy az előző írta, tényleg lesz mindenre megoldás! Sok sikert!
2009. júl. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azért egy minimumot végiggondoltam, ami elérhető: pl egy régi penészedő házból elköltöztünk egy újabb lakásba, bár hitelt kellett felvenni, és hogy hogy megyek vissza dolgozni, mennyit keresek éppen. És: a munka nem jött be, a cég éppen leépit, ahol dolgozom, igy nem mehetek vissza oda.. Ennyit a tervezésről. Szóval te tudod, mennyire futja, azért, ha a gyerek ruhájára, ételére, gyógyszerére nem fog telni, az nagy gond, de ha az alap dolgokra futja, van hol lakni, akkor én már a szivemre hallgatnék.
2009. júl. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!