Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eszetekre vagy a szívetekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszetekre vagy a szívetekre hallgattok?

Figyelt kérdés

gyakran mondja hogy most el kell mennie.. dolga van. de sosem mondja konkrétan hogy hova megy. Csak annyit mondogat nekem hogy bízzak benne. nem tudom.. az eszem nagyon kételkedik mert ha nem lenne titkolnivalója akkor elmondaná hogy hol van. De én próbálok benne bízni csak ellentmondásos. teljesen mást mond az eszem és a szivem..

Ti melyikre hallgatnátok?


2011. febr. 12. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy itt senki nem ismeri se a párod, se téged, és így nehéz azt mondani, hogy a szívünkre hallgatnánk.

Az ilyen tipusú kérdésekre 99,9%-ban ész érveken alapuló válaszok születnek, hiszen a válaszolók kívülállóak.


Ettől függetlenül én már öreg vagyok ahhoz, hogy csak a szívemre hallgassak, mert erre ráb@sztam már párszor.

Szóval utánna néznék a dolgainak.

2011. febr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
INkabb hallgass az eszedre, ugyanis a szived semmit nem mondd, amit mi ugy nevezunk hogy a szivedbol jon azis valojaban az agyba szuletik meg...De barmit is teszel eloszor joool gondold at:D
2011. febr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igazából én általában a szívemre szoktam hallgatni,de meghallgatom azt is amit az eszem mond.jobb az óvatosság.
2011. febr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy normális párkapcsolatban nincsenek titkaik a pároknak egymással szemben.
2011. febr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hagyj neki életteret.

ne fojtsd meg!

Én is utálom ha a csajom faggatózik, holvagy, hova mész, mikor jössz...Stb...falra mászok tőle...

Majd ha lessz kézelfogható okod arra, hogy ne bízz benne, akkor dobd ki a francba

2011. febr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En is ezeket mondok mindig, de hidd el nekem hogy vannak titkaim...ha nem lenne akkor mindig elmondanam konktretan:) ez tapasztalat...szoval meg mindig azzal biztatlak hogy az esz...:)
2011. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!