Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire hallgattok, az eszetekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire hallgattok, az eszetekre vagy a szivetekre?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:

helyzettfüggő, de általában mind2re valamennyire. Végül úgyis a szív adja meg az igazi célt, de az észérvek is fontosak.

17/L

2010. máj. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mindig mindenben a szívemre
2010. máj. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Legutóbb az eszemre.
2010. máj. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Eddig mindig az eszemre hallgattam. Most belezugtam valakibe mint vak lo a godorbe, es a szivemre hallgattam legutobb... tessek, szenvedek mint az allat.
2010. máj. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Az eszemre természetesen.
2010. máj. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mindenki jobban jár ha asz eszedre hallgatsz..
2010. máj. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mérlegelni kell és nem egyikre ill. másikra hallgatni.

Pro és kontra. Amelyik a több, az nyer.

A legnagyobb ostobaságot amúgy azok követik el, akik megbolondulnak a nagy szerelemtől, bebeszélnek maguknak minden hülyeséget, és az eszüket egy csöppet sem használják.

Lehet szerelmes az ember, de ökröt ne csináljon már magából!

2010. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A szívemre többnyire és folyamatosan szopok miatta :D

De nembaj, ez edzi a lelket. Ha mindig az eszemre hallgatnék 1 barátnőm se lett volna.

2010. máj. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindkettőre...

Utána meg csodálkozok hogy depis vagyok ha a szívemre hallgatok...Mondjuk legtöbbet arra szoktam ha arról a személyről van szó akibe bele vagyok zúgva mint állat!!Imádom.. :'(

2010. máj. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!