Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeret a fiam? Ugy...

Miért nem szeret a fiam? Ugy érzem hogy nemszeret a fiam mert mindig csak az apjárol regél mert milyen jo vele meg ilyesmi.

Figyelt kérdés
Csak neki rajzol vagy ajándékot vesz neki,nekem nem ad soha semmit mármint rajzot aproságot.
2011. dec. 17. 12:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Bővebben?
2011. dec. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
az apjával jóba vagy?ha nem,akkor lehet az az oka.
2011. dec. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Az apját kevesebbet látja, nem? Te stabil pont vagy az életében. Jó, hogy nem rólad fog regélni neked:) Ez teljesen normális. Ettől még szeret, nem is akárhogy, pláne, ha megosztja veled az érzéseit.
2011. dec. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
az apjának csak a jo dolgok jutnak:játszás és nem figyel arra hogy tanuljon igyekezzen.A gyereknek én vagyok a rossz mert én mindig megkérdezem mi volt a suliban,kész-e a lecke és persze apu a szuper apu mert o ilyenekt nem kérdez csak játszanak.
2011. dec. 17. 12:46
 5/18 A kérdező kommentje:
ja, meg hogy én csak hajszolom és velem nemlehet kibírni.Mindezt azért kapom mert elobb a munka utána aszorakozás.
2011. dec. 17. 12:49
 6/18 bánomisén ***** válasza:
Kamaszkorú a fiad?
2011. dec. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
10 éves
2011. dec. 17. 13:10
 8/18 anonim ***** válasza:

Most ő csak a dolog negatív oldalát látja, ahogy te is mondod, hogy nyúzod őt. Egyébként figyelj, hogy ne vidd túlzásba! És esetleg néha tarthatnátok egy lazítós napot, kiveszed arra a napra a suliból családi okkal, te is veszel ki szabit, reggeliztek egy jót, elmentek moziba, sétáltok, játszotok, amiket szerettek együtt csinálni.


Amúgy te majd később kapod meg a jutalmadat a gondoskodásodért, mikor érettebb lesz a fiad.

Pl: "Ha édesanyám nem noszogat, még az érettségim se lenne meg, neki köszönhetem, amit elértem!"

2011. dec. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Pont ezt szeretném ha megértené hogy csak jot akarok neki.Egyutt szokunk sutni vagyzongorázni minden okés de ha kiejtem a számon hogy gyere elolvassuk megcsináljuk a leciket akkor minden idilkének vége.
2011. dec. 17. 13:22
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, én is ilyen voltam.:)
2011. dec. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!