Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeret a fiam? Ugy...

Miért nem szeret a fiam? Ugy érzem hogy nemszeret a fiam mert mindig csak az apjárol regél mert milyen jo vele meg ilyesmi.

Figyelt kérdés
Csak neki rajzol vagy ajándékot vesz neki,nekem nem ad soha semmit mármint rajzot aproságot.
2011. dec. 17. 12:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kérd meg az apját tanuljon vele Ő is, mert úgy érzed, hogy Ő így csak megutál. Hátha a párod észbekap és leül Ő is tanulni vele, hogy ne csak a jó oldalát nézegesse az éremnek. Ilyen korban a gyerekek nem szeretnek tanulni én sem szerettem.

23/N

2011. dec. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom az eddigi válaszokat és várom továbbra is.Szeretem a az egyetlen fiam nagyon.
2011. dec. 17. 13:32
 13/18 A kérdező kommentje:

Sajnos az apa keruli ahogy csak lehet a nevelés ezen részét.

Hogy mondhat neki olyat hogy"siess megtanulni megyunk ki sétálni."hogyan lehet gyorsan megtanulni????ráadásul nem egy fenomén tanulo neki idobe telik.

2011. dec. 17. 13:38
 14/18 anonim ***** válasza:

Én mindent gyorsabban megtanultam, ha motiválva voltam valamivel.

¤

2011. dec. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
nagyon lényeges még hogy egyre gyakrabban menekul tolem.ahogy teheti már megy a nagyszulokhoz vagyegyedul a szobájában vagy az udvaron tesz-vesz:(
2011. dec. 17. 13:55
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus eset. Apuci nem vesz részt a nevelésben, ha nála van néha a gyerek, akkor mutatja, hogy nála felhőtlen lenne az élete, ajándék, játszás, no tanulás, no elvárások.

Anyuka meg próbál a gyerekből normális embert faragni, noszogatja, hogy tanuljon, ha a gyerek beteg, vagy elszenevd valamit, akkor ő a lelkiszemetes. De persze ő a rossz, mert nem mutat illúziókat. Valószínűleg ha az apjánál lakna, nem lenne belőle senki.

2011. dec. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Egy angyal vagy!!!!!!!!!!!!Pontosan ettol szenvedek-tokéletes megfogalmazás.Annyira gyulolom ezért.A suliban is csak engem okolnak ha baj van,a szuleim is azzal bombáznak hogy az apja oké meg mennyire szereti.Annyira álnok szemétláda:(
2011. dec. 17. 14:35
 18/18 anonim ***** válasza:
Ahogy nagyobb lesz a fiad és több mindent meg fog tudni érteni, ráfog jönni erre. Szerintem legalábbis.
2011. dec. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!