Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A szuleim ez ex...

Mit tegyek? A szuleim ez ex férjemet imádják éngem meg semmibe néznek. Ráadásul egyetlen lányuk vagyok (voltam).

Figyelt kérdés
Ha az ex hozza vissza a gyereket láthatásrol akkor olyan orommel fogadják és én hiába mondom hogy ez nekem fáj.Nem állnak melletem egyáltalán.
2011. dec. 18. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

valamit valahol elba..ináztál,de nagyon,

és ezen mostanában nem is tudsz változtatni

2011. dec. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól az apja maradt a gyereketeknek. Talán ezért fogadják örömmel.
2011. dec. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy szeretik!
2011. dec. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
rengeteg adoságot hagyott amit én fizetek ki.a szuleim nyugdíjasok én gondozom oket.mindenkinek igyekszem megfelelni.
2011. dec. 18. 10:23
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Mondd meg nekik, hogy kilépsz az életükből és az exférjedet kérjék meg, ha el kell őket látni! Nem foglalkoznék velük! Minimálisra redukálnám a kapcsolattartást a szülőkkel!
2011. dec. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha azt mondanák, hogy nem léphet ide be, utálják, szemét....Akkor az jobb lenne? Azért mert te így érzel, nekik nem kell szolidaritásból utálni. Ez olyan mint a tinik, hogy ne barátkozz vele, mert csúnyán nézett rám.
2011. dec. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Néha én is diszkriminálva érzem magam a férjem javára :) Kezdik a bezzegelést, már ő csitítja őket, hogy örül, hogy gyerekükké fogadták, de azért a vér szerinti én vagyok :)
2011. dec. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kedves 5. pontosan ezen gondolkodtam hogy ezt fogom tenni.dolgozom mint egy állat nevelem a fiam fizetek mint a koles és persze én vagyok a rossz.
2011. dec. 18. 11:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha semmibe néznek úgy, hogy még te gondozod őket, akkor ne tedd. Mindennek van határa.
2011. dec. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Annyira szeretem oket hogy nemlátják a fátol az erdot.Az ex férjem egy hazug álszent aki teljesen meghulyítette oket és sajnáltatja magát hogy milyen nehéz helyzetben van bla bla...
2011. dec. 18. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!