Apám alkoholista?

Figyelt kérdés

Minden nap iszik, és ha már van benne, akkor kibírhatatlan, nem lehet vele normálisan beszélni. Mindenen berág és nem válaszol, rögtön felkapja a vizet. Már elegem van belőle, sokszor összekapunk.

Vannak egyáltalán az alkoholizmusnak fokozatai?


2011. dec. 18. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg az. [link]
2011. dec. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

attól függ mennyit iszik.minden nap ez megy nálatok?akkor lehet az.szerintem vannak fokozatai,az alapján hogy mennyit iszik,milyen gyakrak,milyen régóta.

mikor kezdte?

am nekem is volt hasonló gondom.írhatsz privit.

2011. dec. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, minden nap iszik. 1 sört biztos, meg még feleseket, azt nem tudom hányat. Van hogy sör helyett bort, kólával. Olyankor vagy fél litert, nem tudom pontosan.

Verni sosem vert sem engem, sem anyámat. Csak annyi, h kibírhatatlan ilyenkor. Azt tudom h az apja alkoholista volt, és verte is őket, majd elhagyta a családját.

2011. dec. 18. 18:47
 4/4 anonim ***** válasza:
mióta ilyen?
2011. dec. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!