Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjetek/párotok jóképű? Ha...

A férjetek/párotok jóképű? Ha igen, ti is jó külsővel rendelkeztek?

Figyelt kérdés
Szóval csak annak lehet jóképű párja aki szép/vonzó? Vagy nem feltétlenül ezen múlik?
2011. dec. 19. 19:33
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
88%
ez relatív. másrészt meg ha leírom, hogy gyönyörű szépek, helyesek, csinosak vagyunk, jól ki leszek osztva hogy milyen nagyképű vagyok :D (amúgy csodásan nézünk ki mindketten :):):))
2011. dec. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
80%
Nem feltétlen ezen múlik.
2011. dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
82%
nekem nagyon jóképű és jól áll neki a garbó :) szép szeme van, egy dolgot nem szeretek benne, a hosszú szakállát :( de még így is tetszik :) én viszont elég csúnyácska vagyok, inkább a túlsúlyom miatt, mert még alacsony is vagyok :( eddig még az arcom tetszett volna, de mivel híztam, így már az is eldeformálódott :( de jövő ilyenkorra mikulás jelmezben akarom csábítgatni az addigra már férjemet :)
2011. dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
68%
én szép vagyok a párom csúnyácska de a világ legjobb embere.
2011. dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
87%

Mindenkinek más az izlése. Lehet hogy aki nekem jóképű az másnak nem tetszik.

Én már nem vagyok fiatal, és a párom sem a külseje után választottam. De pár évvel ezelőtt mikor párkeresésben voltam, volt olyan pasim aki 180 magas, izmos, roppant jóképű volt, pedig én 160 magas és duci vagyok. Viszont neki éppen én tetszettem.

2011. dec. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
91%

Az hogy valaki kit tart jóképűnek,az nagyon relatív.Brad Pittől a nők többsége el volt ájulva,engem a hideg rázott tőle.

A párválasztás sok mindenen múlik.Először a kinézeten,hogy ez megnyerő legyen és egyben legyen a másik fél számára.Utána már nem minden a szépség,meg hamar el is múlik.

2011. dec. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
98%
Nekem a barátnőm a világ legszebb nője, még az autóbalesete után is.
2011. dec. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
84%
#5 szerintem csak magadat láttad ducinak.
2011. dec. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
80%
álltalában hasonló emberek vonzzák egymást
2011. dec. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
92%
Én nőként a "helyes" kategóriába tartozom.Csinos,és helyes arcú..(mandula vágású szemekkel) A férjem nagydarab,kopaszodó,nagy fejű,kissé kiálló fogú férfi.De a szememben ő a leghelyesebb pasas a gyönyörű kék szemeivel,a huncut mosolyával,a jó humorával amivel mindig meg tud nevettetni.Imádom úgy ahogy van,és az azt hogy érzem,és látom a szemében hogy számára én vagyok a világ legszebb asszonya..Kell ennél több?
2011. dec. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!