Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyermeked rád vagy a férjedr...

A gyermeked rád vagy a férjedre/feleségedre hasonlít inkább? Nem fura, ha nem rád?

Figyelt kérdés

Férjem kék szemű, szőke hajú, elég fehér bőrrel, én sötétbarna hajú, barna szemű, kicsit mediterrán típus. A lányunk 2 éves, ugyanúgy néz ki, mint az apja, belőlem alig van benne valami és mindenki megjegyzi, hogy "hú, hát tiszta apja ez a gyerek, mintha nem is te lennél az anyja". Nem az, hogy rosszul esik, csak kicsit olyan csalódott vagyok, hogy ha ránézek, nem látom magamat benne. De viselkedésben is inkább az apja, bár még pici, de én temperamentumos vagyok, míg a kiscsaj inkább a nyugodt vonalat képviseli. Bár ez nem baj.

Nálatok mi a helyzet, kire ütött a gyerek?

28/N


2011. dec. 19. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk is ecte apja kinézetre a kicsink, de az én természetem.
2011. dec. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Mi úgy nézünk ki, mint ti. Nálunk keverék, a szeme, orra, természete az enyém, minden más az apjáé.De marha jóképű kis krapek.
2011. dec. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a nagyobbik fiú tiszta apja és családja , a kicsi pedig rám és az én családomra.
2011. dec. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lányom tiszta anyósom így egy kicsit apja is...hát annyira nem esett jól,hogy rám nem hasonlít :( nah de a természete az egyre inkább az enyém ami meg nem feltétlen jó...
2011. dec. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A fiam kinézetre rám hasonlít, a természete inkább az anyjáé. A lányom pedig az anyjára hasonlít, és az én temperamentumomat örökölte!

Dobjatok össze még egy gyereket, hátha nálatok is kiegyenlítődik!

:)

2011. dec. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A fiam rám hasonlit a lányom tiszta apja a természete is.
2011. dec. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is a férjemre ütött a gyerek,férjem gyerekkori képeit elnézve reprodukálta magát lányos vonásokkal:-)Eleinte nagyon fura volt, én szőke hajas baba voltam zöld szemmel, erre itt ez a kis kopasz golyófejű barna szem-barna haj. Amúgy nem bánom, mert a férjem részéről szabályosabb vonásokat kapott, az alakjára kíváncsi leszek, a mi családunkban női vonalon az a domináns.Természete az enyém, ennek örülök:-) 29N
2011. dec. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Na látod, ezért kell még 1 gyereket szülni :)

Mert nálunk meg mindenki azzal jön, hogy a nagy tiszta apja, a kicsi meg a Kicsi Én :)

De előtte én is hallgattam 3 évig a "biztosan te vagy az anyja?" dumát... Nem ba+, a párom felcsinálta a postást, az meg elküldte nekem a gólyával... :D

2011. dec. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam tiszta apja külsőre, az orra talán nem, de a pici babafényképeken mintha ikrek lennének. Temperamentumra magamat látom benne, kicsit erőszakos és ha valami nem sikerül akkor csapkod. Apám dettó ilyen, ez nagyon rossz tulajdonság. Külsőre nem bánom, hogy nem rám hasonlít hiszen fiú és apjának nagyon maszkulin vonásai vannak, sármos.(: Amúgy nagyon világos a bőre, szőke és kék szemű, bár a kék szem az én családomból jött, neki zöld van nekem meg barna.
2011. dec. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én csalágom engem lát benne, az o családja pedig ot látja a kislányban. De egy biztos, hogy már a természete az az enyém, pedig csak 1 éves. Meggyulik vele még a bajom.
2011. dec. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!