Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne kezdeni a hugommal?

Mit lehetne kezdeni a hugommal?

Figyelt kérdés

Mar nagyon elegem van belole... A szulok megcsinaltak nekunk a tetoteret kb 5 eve, tehat a felso szinten csak mi vagyunk ketten a hugommal, (2 szoba, konyha, nappali, eloszoba, furdo, wc).


Azzal a feltetellel koltozhettunk fel, hogy nekunk kell rendben tartanunk mindent. Ehhez kepest nekem a fel napom elmegy a takaritassal, mert a hugom nem csinal semmit. Mondvan, o meg kicsi.. Lassan 17 eves lesz. A szobaja is undoritoan koszos, en ilyen lanyt meg nem lattam, de meg fiut se aki ilyen koszos lett volna.


Nyaron volt olyan, hogy kozlekedni nem lehetett a szobajaban mert a padlon voltak szetdobalva a ruhai, ures asvanyvizes flakonok 8-10 db, a szemeteseben kaja maradekok rohadtak es meg lehetne sorolni...


En szeretem a rendet magam korul, altalaban heti 2 alkalommal kitakaritok, de azt mar nevetsegesnek tartom, hogy en fel napokat takaritok, o meg hazajon es leul jatszani a szamitogepen mondvan neki nincs dolga.


Ha szolok anyamnak, hogy beszeljen a hugommal errol, akkor annyi a valasz, hogy hagyjam mar beken, mit ba**ogatom. Vagy ha mar nagyon unja anyam a dolgot, akkor kitakaritja o a hugom szobajat..


Hogyan lehetne rendre tanitani/ szoktatni a hugomat? Nem hiszem, hogy ennyi idosen ez olyan megterhelo lenne. Legtobbszor ha nyitva van az ajtoja mar a gyomrom is felfordul attol a szagtol ami onnan kijon, es nincs mas hatra, becsukom az ajtot, viszont neki ennek ellenere meg se fordul a fejeben, hogy kitakaritson, szelloztesen....


Mar unom, segitsetek nekem ebben legyszives!


2011. dec. 20. 14:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

felejtsd el....hugomat rendre szoktatni anyám 22 éve probálja....nem sikerült neki...anyu fel is adta....ő is kb ilyen undorító tud lenni:/:/:/

23L

2011. dec. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

figyi,turd a netet,parezer forintert siman talasz mar valakit,aki megkinozza kicsit meg ilyenek.

:)))

aztan majd elmondhatod neki,hogy ezt te intezted es ha nem takarit,akkor jonnek a durvabb dolgok...nyaron diakmelo az allatkert elefanthazaban,wc/s neninskedes egz forgalmas strandon,mittudomen.

>D

2011. dec. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!