Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanád a szüleidnek, hogy...

Elmondanád a szüleidnek, hogy leszbikus kapcsolatban élsz?

Figyelt kérdés

Biszexuális vagyok, amit már elég régóta tudok, kamaszkorom óta, de az ilyen jellegű kapcsolataimat titkoltam, a fiúkkal való dolgokat hoztam nyilvánosságra előttük. Több komoly kapcsolatom is volt férfival, így sosem gyanakodtak szerencsére. A helyzet az, hogy most együtt vagyok egy nővel, 10 évvel idősebb, de nagyon jól kijövünk. Szeretnénk összeköltözni, de a szüleim biztos furcsállnák, hogy miért költözik ide egy barátnőm, mikor saját lakásban vagyok és nem albérletben. Őszintén szólva addig vagyok nyugodt, míg nem tudják, biztos kiakadnának. Felnőtt ember vagyok, a magánéletem rám tartozik, de ha komolyabb kapcsolatról van szó, már lehet, hogy nem tudom titkolni, úgyis előbb-utóbb szemet szúrna nekik.

Nem tudom, mit tehetnék, elmondjam, vagy titkoljam?

26/N


2011. dec. 20. 22:14
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
63%
ha abban élnék elmondanám, gondolom el is fogadnák, hiszen a szüleim, akkor is szeretnének.
2011. dec. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Konzervatív felfogásúak, így tuti nagyon kiakadnának, ismerem őket. Eddig titkoltam, mert nem voltak olyan komolyak, évekig nem tartottam fontosnak beszámolni erről, de most nem tudom, hogyan titkoljam ezt el. Én nem szoktam senkivel együtt lakni, illetve hát laktam együtt a volt barátommal, de úgy barátokkal nem szoktam és ezt biztos furcsának tartanák.
2011. dec. 20. 23:13
 13/26 anonim ***** válasza:
31%
26 éves vagyok én is, és mint a kortársad mondom, hogy abba belegondoltál már, hogy oké, hogy most minden nagyszerű, mert fiatalok vagyunk meg leszbik meg boldogok, de mi lesz veletek 30-40-50 év múlva? Békés leszbi öregkort fogtok együtt leélni, egymás kezét fogva? Egy 76 meg egy 86 éves mama? Szerinted ez nem gusztustalan?
2011. dec. 21. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
26%
Én nem keseríteném a szüleimet ezzel.
2011. dec. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
18%

Hú de gáz vagy! undorító

az emberiség söpredéke!

a 10 évvel idősebb nődnek külön gratula!

2011. dec. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
79%
Hányok a sok gyűlölködő, gusztustalan embertől. Remélem, a karma elkap titeket.
2011. dec. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó, jól beszélsz...
2011. dec. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

"abba belegondoltál már, hogy oké, hogy most minden nagyszerű, mert fiatalok vagyunk meg leszbik meg boldogok, de mi lesz veletek 30-40-50 év múlva? Békés leszbi öregkort fogtok együtt leélni, egymás kezét fogva? Egy 76 meg egy 86 éves mama? Szerinted ez nem gusztustalan?"


Nem hiszem, hogy gusztustalan lenne, egyébként én még 26 évesen nem azon gondolkodom, hogy mi lesz 50 év múlva. Ha mindenki ezen rágódna, akkor nem tudná élvezni a jelent. Az identitását meg senki nem tudja megváltoztatni varázsütésre, ha már így alakult, miért ne használjam ki úgy, hogy boldog is legyek. Engem hidegen hagy mások rólam alkotott véleménye, amíg nem sértek meg senkit az életvitelemmel.

2011. dec. 21. 15:04
 19/26 A kérdező kommentje:
Mármint nem az identitásra gondoltam, hanem a beállítottságra, azért én nőnek érzem magam 100%-ig:D
2011. dec. 21. 15:09
 20/26 anonim válasza:
71%
Gyűlölködők, tűnjetek innen, ez teljesen normális dolog. Különben megértem a helyzetedet. Konzervatív szülőkkel nagyon nehéz, de előbb utóbb úgyis kiderülne. Próbáld szélesíteni a látókörüket, felhozni meleg témákat, meg ilyenek....
2011. dec. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!