Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanád a szüleidnek, hogy...

Elmondanád a szüleidnek, hogy leszbikus kapcsolatban élsz?

Figyelt kérdés

Biszexuális vagyok, amit már elég régóta tudok, kamaszkorom óta, de az ilyen jellegű kapcsolataimat titkoltam, a fiúkkal való dolgokat hoztam nyilvánosságra előttük. Több komoly kapcsolatom is volt férfival, így sosem gyanakodtak szerencsére. A helyzet az, hogy most együtt vagyok egy nővel, 10 évvel idősebb, de nagyon jól kijövünk. Szeretnénk összeköltözni, de a szüleim biztos furcsállnák, hogy miért költözik ide egy barátnőm, mikor saját lakásban vagyok és nem albérletben. Őszintén szólva addig vagyok nyugodt, míg nem tudják, biztos kiakadnának. Felnőtt ember vagyok, a magánéletem rám tartozik, de ha komolyabb kapcsolatról van szó, már lehet, hogy nem tudom titkolni, úgyis előbb-utóbb szemet szúrna nekik.

Nem tudom, mit tehetnék, elmondjam, vagy titkoljam?

26/N


2011. dec. 20. 22:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
16%
Engem csak a b*zik zavarnak de van igazság abba amit az egyik válaszoló mondott:gusztustalanok lesztek 50-60 évesen! Ez nem gyűlölködés csak a természet rendje.
2011. dec. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
91%

Ha már itt tartunk,ha te belegondolsz abba,hogy milyen 60-70-80 évesen egy öreg nénivel/bácsival élni,de ellenkező neművel,az is lehet gusztustalan. Ha már te is öreg vagy,akkor is,végülis két öregről van szó.

Kérdező! Neked kell érezni,mennyire komoly a dolog,márpedig ha összeköltözésről van szó,elég komoly lehet. Konzervatív szülőknek nehéz ilyesmiről beszélni,szóval szerintem csak lassan próbálkozz vele,és csak ha már egy ideje együtt laksz a barátnőddel. Azt,hogy ne tudják meg,hogy miért lakik veled,nem olyan nehéz megoldani,csak egy jó fedősztori kell.

Egyébként a barátnőddel beszéltél már erről?

2011. dec. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
46%

Milyen érdekes, hogy ha egy férfi 10 évvel idősebb,

akkor rögtön kikezdi őt a "Gyík asszonykórusa", hogy "a gonosz pedo.. csak kihasználja a szegény fiatal, naív és ártatlan leányzót" !!!


Itt meg egy rutinos középkorú pi*csa elcsábít egy 10 évvel fiatalabb 1/2eszű lányt, "akkor az tök normális"...

Meg trendi...

Meg divatos...

Meg, hogy is lehet úgy élnie úgy egy nőnenűnek, ha nem nyalta ki még egyetlen hasonneműnek sem a lába közét??!



Basszus! Meghü*lyült itt mindenki??!


Az meg külön "tetszik", hogy többen írnak izzó gyűlölettel arról,

hogy gyűlölik a gyűlölködőket!!

...és dögöljenek meg a gyűlölködők!

Nosza, rajta!

Lehet kezdeni azoknak, akik írták...

2012. jan. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
91%

Ezek után még csodálkoznak, hogy Magyarország itt tart...

Nyugodtan mondd el a szüleidnek. Ha elfogadják az szuper, ha nem akkor egészségükre, csak maguknak tesznek rosszat vele, mert semmit nem tehetnek ellene, és puffoghatnak életük végéig, csak maguknak rontják el. Egyébként meg egy idős hetero pár is lehet undorító. Sőt öregen senki sem szép. Ez van, mindegy, hogy férfi-e vagy nő.

2012. jan. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 tulipàn válasza:
74%

Én is csodàlkozom hogy Magyarország itt tart...

Szerencsére én kulfoldon lakom és itt nagy a tolerancia.

45 éves no vagyok, 20 év hàzassàg utàn elvàltam. Most 6 éve baràtnom van. A rokonok Pesten laknak és elmondtam nekik. Elfogadtàk! Boldog vagyok és az idén ossze is hàzasodunk a baràtnommel.

Amig a leszbi vagy bi csajok nem mernek elobujni és hazudnak, titkoloznak addig sosem fog megàltozni a helyzet. Miért kellene eltitkolni egy jo kapcsolatot? Ha az ember a màsikat szereti akkor miért ne fogadnàk el a rokonok? Persze nem egyszeru elmondani de ettol nem dol ossze a vilàg!!

Azt hiszem még hosszu az ut amig Magyarorszàgon vàltozik a helyzet.

Az embert nem arrol kellene megitélni hogy leszbikus vagy homokos vagy hetero. Vannak jo es rossz emberek. AZ legyen a mérce! Aki bizik magàban fogadja el hogy màs és legyen bàtor!

Szerintem mondd el a szüleidnek!!! Nem lesz egyszeru de a nagy dolgokért àldozatot kell vàllalnunk.

Sok sikert!

2012. jan. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
100%
Na,mi lett veled azóta? Remélem még együtt vagytok😗
2018. máj. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!