Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondhatnám meg a szüleimn...

Hogy mondhatnám meg a szüleimnek, hogy rosszul látok és szemüveg kell?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy a bolhából csinálok elefántot,de nem tudom,mit mondjak.Már régóta meg akarom mondani,de nem merem.
2011. dec. 21. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Pontosan így mondd el nekik :) nem szégyen az, sőt, ha nem mész el minél hamarabb, akkor a saját szemed egészségevel játszol!
2011. dec. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Mért ? AGyonvernek,vagy kitagadnak ? Mondd el nekik japánul,vagy héberül.....gagyigyerek. Inkább vakulnél ,minthogy eléükálsz egy ilyen pitiáner,ámde fontos dologgal ?! Neked az agyaddal is baj lehet. Elsem tudom képzelni,mit tennének veled,ha maszturbáláson kapnának ...
2011. dec. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt mondd meg nekik, hogy vigyenek el szemvizsgálatra, mert úgy érzed, rosszul látsz. Miért félsz ennyire elmondani? Idegesek lennének? Értem én, hogy drága dolog a szemüveg, de ami kell, az kell és ha valaki ezt sajnálja a gyerekétől, az nem is szülő.
2011. dec. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Mondd azt, hogy rosszul látsz és szeretnél elmenni szemvizsgálatra. Amúgy nem biztos, hogy szemüveg kell, engem pl. továbbküldtek neurológiára, mert a szememmel minden rendben.
2011. dec. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
te hány éves vagy? Én azért mentem szemészhez mert fájt a fejem. Szemüveg lett belőle, rejtett távollátó vagyok. Egy percig sem gondoltam h ez ciki!?
2011. dec. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Hát behalok. Elég anyámasszony katonája vagy. Mi az hogy nem mered? Én mikor kezdtem a suliban homályosan látni, nem is szóltam anyámnak, max csak megemlítettem és húztam a szemészhez.
2011. dec. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Anyu, Apu, rosszul látok, szerintem nekem szemüveg kell!
2011. dec. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszojat és főleg a tiédet utolsó.

Én is tudom,hogy egy kicsit furcsa,hogy nem merem megmondani,de én valahogy úgy vagyok ezzel,mint akik nagyon félnek a foghúzástól.

2011. dec. 22. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!