Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy mondhatnám el neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondhatnám el neki?

Figyelt kérdés

A párommal több,mint egy éve vagyunk együtt. Párszor szóba került az eljegyzés,esküvő téma. Én azon a véleményen voltam,hogy nem. Soha nem kérte meg konkrétan a kezem, de beszélgettünk,kérdezte,hogy akarok e férjhez menni majd,és én mindig azt mondtam,hogy nem. Viszont egy pár hónapja rájöttem,hogy igen. Ő az a férfi,aki kell nekem,akinek igen, a felesége szeretnék lenni, és semmire sem vágyom jobban,minthogy megkérje a kezem.

Ti hogy mondanátok el ezt azok után,hogy ennyire esküvő ellenesnek indul a dolog? Attól félek,azt hinné,hazudtam,hogy nem akarom,pedig akkor tényleg úgy gondoltam,hogy nem. Viszont,ha ő azt hiszi,hogy én nem akarom,akkor sosem fogja akkor sem megtenni,ha Ő szeretné.


2011. júl. 24. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk üljetek be esetleg vacsorázni és has látsz egy párt hozd fel a témát: Szerinted házasok...? milyen jó lehet nekik ős mondd el hogy most már te is érettebb lettél már te is vágysz rá meg stb :)
2011. júl. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

A párod biztosan megérti a helyzetet, valószínűleg ő is tudja, hogy az ember maga is változik és a véleménye is dolgokról. Szerintem kezdetnek tökéletes lenne, ha elmondanád neki, amit itt leírtál. Hogy ő az, aki neked kell, úgy érzed, őt szánta neked a sors, vele teljes az életed és vele szeretnéd leélni az egész életedet. Ha ezt őszintén elmondod neki, lehet, hogy el fog gondolkodni azon, hogy talán mégis férjhez mennél, vagy ha nem, szóba hozhatod te is az esküvő témát.

Sok sikert és boldogságot kívánok! :)

16/L

2011. júl. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a legegyszerűbb!Csak az igazat.

-Drágám!Megváltozott a véleményem a dologról, mert rájöttem, hogy veled igen is szeretném az egész procedúrát, Te vagy az, akire egész életemben szükségem van.Semmire sem vágyom jobban!


Kell egy pasinak ettől nagyobb bók?

2011. júl. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"- Mégis!!! :)

- Mi mégis?

- Hát tudod... A házasság. Szerintem tökéletes férj lennél. ^^"

2011. júl. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De jó ötletek! Köszönöm!

Az utolsó nagyon tetszik :)

Jöhet még :)

2011. júl. 24. 20:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha csinál valami olyant, ami neked kifejezetten jól esik (bók, egy gesztus, egy szívesség), szóval ad egy indokot, hogy felhozhasd ezt a témát, akkor mondd neki: "Tudod, lassan, de napról napra egyre biztosabban tudom, hogy miattad megváltoztatnám a házasságról mondott véleményem:)"


És így nem tűnne légbőlkapott, hirtelen változásnak:)

2011. júl. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én így:


He! te! há figyejjé mán! há házasoggyunk mán össze, nye!

2011. júl. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem mond el neki egy szeretet teljes pillanatban hogy annyira szereted hogy hozzá mennél mert semmire sem vágyol jobban :)
2011. aug. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!