Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normál kapcsolat vs. Szex...

Normál kapcsolat vs. Szex kapcsolat? Mik a különbségek?

Figyelt kérdés
tudom hogy a szex csak szex, de akkor az én kapcsolatom mi ha több mint szex (eljárkálunk, kedves velem, de ha érzéseiről kérdezem akkor csönd van). Mi ez ha több mint szex, de nem mégsem normális kapcsolat? Nem értem.
2011. dec. 21. 19:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
47%
annyi hogy imádok baráttal dugni.
2011. dec. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Talán hiányzik belőle a szerelem... Nem?
2011. dec. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
A szex-kapcsolatban nincsenek mély érzések, csak barátiak...vagy még az sem.
2011. dec. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
A normál kapcsolatban manapság már minden van, a kettő kezd összeforrni, pedig ennek nem kellene így lennie. Tiszta kapcsolatot kell létrehozni és azt kell ápolni, nem a szex a lényeg. Ezt manapság már senki sem érti? Akkor menjetek el a templomba.....
2011. dec. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
én szeretem, ő pedig nem tudom, néha úgy érzem igen
2011. dec. 21. 19:28
 6/25 anonim ***** válasza:
Értem mire gondolsz, én is ugyanebben a helyzetben vagyok... Részemről szerelem, a másik részről szerintem kellemes időtöltés, kap szeretetet, törődést,beszélgető társat, szexet, úgy hogy nincs rajta felelősség. Neki kényelmes helyzet, nekem pedig szükségem van rá.
2011. dec. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
ma 19:29 ugyanez nálunk is. Mi a megoldás? mert nekünk ez nem túl jó
2011. dec. 21. 19:30
 8/25 A kérdező kommentje:
Ti mennyi ideje vagytok együtt úgymond? És soha nem mondta Neked hogy szeret?
2011. dec. 21. 19:31
 9/25 anonim ***** válasza:

19:29 vagyok: Nem tudom mi lenne a helyes megoldás, tudod a remény hal meg utoljára. Én még hiszek benne, hogy kiteljesül ez a kapcsolat. Egyszerűen nem tudom őt elküldeni, mert tudom hogy ő is szeret a maga módján... Csak mégis kevésbé ahhoz, hogy boldogság legyen.

Persze ez se jó, de nélküle sem...

Majd az idő megold mindent, ne félj! :) Ha nem mozdul el s kapcsolat és elszáll nálunk a lila felhő úgyis véget vetünk ennek, de amíg szerelem van ez nem záródik le.

2011. dec. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Mi lassan egy éve vagyunk így. Sohasem mondta ki, hogy "szeretlek". De az öleléséből tudom, hogy szeret, igaz nem a mindent elsöprő szerelemmel...Csak sima ragaszkodó szeretettel!

Így én se mondtam neki ki a bűvös szót, de úgyis tudja :)


Azon gondolkodom, hogy most karácsony alkalmával kimondom, de az meg ciki, ha ő meg csak hallgat utána...


Ti mióta vagytok együtt? Hány évesek vagytok?

2011. dec. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!