Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normál kapcsolat vs. Szex...

Normál kapcsolat vs. Szex kapcsolat? Mik a különbségek?

Figyelt kérdés
tudom hogy a szex csak szex, de akkor az én kapcsolatom mi ha több mint szex (eljárkálunk, kedves velem, de ha érzéseiről kérdezem akkor csönd van). Mi ez ha több mint szex, de nem mégsem normális kapcsolat? Nem értem.
2011. dec. 21. 19:19
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Ahogy írod a ti sztoritok detto ugyanaz mint a miénk. Ő csak egyszer mondta ki még az eleje felé mikor munka miatt elutazott 1 hónapra és akkor fellángolt és mondta hogy szeret többször is, de a szemembe nem. Figyelmes, vesz ajándékot alkalmakra, de mégis hiányzik valami úgy érzem. Mi már másfél éve húzzuk ezt a dolgot. Ha megölel én is érzem hogy érez valamit, de összezavar mert nem tudom mi az egész. én 21 vagyok ő kicsit idősebb 38. Ti hány évesek vagytok?
2011. dec. 21. 19:49
 12/25 anonim ***** válasza:

Jól van sorstárs... :) Én is 21 éves vagyok, ő 31.

Ezt jól kifogtuk!

Egyébként nálatok is vannak ingadozások? Vagyis hogy valamikor háttérbe szorít, utána pedig mint akik a legnagyobb boldogságban vannak úgy viselkedik?

2011. dec. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Igen.. volt hogy szüneteltünk is, utána megkeres és csókolgat, ölel és bújik aztán utána meg alábbhagy a lelkesedése. Nem tudok egyszerűen kiigazodni rajta. Én már arra is gondoltam hogy nem biztos az érzéseiben, de hát elég régóta vagyunk együtt hogy letisztulhatott volna hogy mit is akar. Amúgy ti eljárkáltok, szerveztek közös programokat?

Én már eléggé kezdek ebbe lelkileg rámenni az egészre, nem tudom Te hogy viseled ezt, de nálam érik a végleges szakítás, még ha nagyon nehéz is.

Próbáltam már vele erről beszélni, de nem hajlik a megoldás felé, Ti beszéltek erről vagy hagyod a dolgokat ahogy vannak?

2011. dec. 21. 20:05
 14/25 anonim ***** válasza:

Na férfiak, ezek szerint vannak még ilyen "kiismerhető" egyedek. Olyan sokat nem mászkálunk el, de azért eljárogatunk. Igazából mindkettőnk sokat dolgozik és sokszor örülünk, hogy csak otthon összebújva lustizunk.

Tudom én is szoktam sokszor úgy érezni, hogy elegem van, elég ebből.

De az a baj, hogy amint megérzik, hogy rosszul állnak elkezdenek teperni és persze a szerelmes szív megbocsát. Igazi körforgás ez...

2011. dec. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Az, egy ördögi kör. Sok szerencsét akkor Nektek, talán a ti történetek jobban végződik mint a miénk ami már eléggé a végét járja ennyi kalamajka után. Igazából az a bosszantó hogy csak egy nagyon kicsi kéne és a ti és a mi kapcsolatunk is jó lenne szerintem, de hát nincs meg. sajnos.
2011. dec. 21. 20:14
 16/25 anonim ***** válasza:

Sokszor tűröm némán a hanyagságát, úgy vagyok vele, hogy ha rossz kedved, durcáskodást sugárzok magamból azzal csak elmarom magam mellől. Azt szeretném, hogy rám mindig pozitívan gondoljon, ne a nyaggatós hárpiára. Attól mert nyaggatom úgyse lesz jobb csak rosszabb. Az ő fejében dől el mit akar.

Van amikor a leszarom stratégiát nyomom be, ha nem keres és se szólok hozzá. Előbb-utóbb úgyis megjelenik, tudod rossz pénz nem vész el :)

Persze olykor kicsapom én is a hisztit, hogy hagyjon békén, ne keressen... Utána jön mindig azzal a dumával, hogy ezt beszéljük meg, és persze olyan jól megbeszéljük, hogy nálam is alszik...

2011. dec. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Igen csak egy kis plusz kellene a részükről és semmi probléma nem lenne... Nagyon sajnálom, hogy ilyenek.
2011. dec. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Igen... régen én is nyaggattam, de rájöttem felesleges, kierőszakolni nem lehet a dolgokat. ma már én is úgy vagyok vele hogy lesz ami lesz, nem erőlködök felesleges
2011. dec. 21. 20:16
 19/25 A kérdező kommentje:
Dettó ugyan úgy vagytok mint mi és még a korok is majdnem stimmelnek :)
2011. dec. 21. 20:17
 20/25 anonim ***** válasza:

Az a különbség, hogy a normál kapcsolatban az illető felvállal, fogja a kezed az utcán, a párjának, társának tekint, bemutat a szüleinek, ha jár közösségi oldalakra, kiírja, hogy kapcsolatban veled (szerintem ez igenis FONTOS! kiv. ha az illető amúgy sem jár fel ilyen oldalakra), és ha megkérdezik, hogy jártok-e XY-nnal, mondhatod, hogy IGEN.

A szexkapcsolatban is mutathat fel az illető gyengéd reakciókat, tévedés, hogy nem! Intimitásra, gyengédségre, a szerelem illúziójára mindenki vágyik - ezt nem szabad félreérteni.

MOst a társad, vagy nem? Én is voltam már szerelmes (és vagyok is, a páromba), de SOHA ilyenbe nem mentem bele. Ha nem kellek egész emberként, társnak, a hetérája nem leszek senkinek.

2011. dec. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!