Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normál kapcsolat vs. Szex...

Normál kapcsolat vs. Szex kapcsolat? Mik a különbségek?

Figyelt kérdés
tudom hogy a szex csak szex, de akkor az én kapcsolatom mi ha több mint szex (eljárkálunk, kedves velem, de ha érzéseiről kérdezem akkor csönd van). Mi ez ha több mint szex, de nem mégsem normális kapcsolat? Nem értem.
2011. dec. 21. 19:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
:D ilyen huszonévesen hogy lehettek ilyen naivak??? az ilyen idős pasik csak kihasználnak mert örülnek hogy van mellettük egy fiatal csaj.
2011. dec. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
És ne is nagyon reménykedjetek, hogy ebből több lesz. Eleve nem lehet egy nagy jellemű pasi, aki ilyen bizonytalanságban tart, és tulajdonképpen kihasznál valakit. Pláne ha tudja, hogy Te meg szerelmes vagy belé. Neki ez k.urva kényelmes, a párkapcsolat minden előnyét megkapja az elköteleződés, felelősség nélkül. Miért változtatna? Majd akkor fog, ha talál valakit, akit érdekes módon méltónak tart a teljes értékű párkapcsolatra. (Óh, sőt, van, aki akkor sem!)
2011. dec. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
előző vagyok: TAPASZTALAT
2011. dec. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
ma 20:23 Mondasz valamit... de amúgy milyen elkötelezettségre gondolsz?
2011. dec. 21. 20:25
 25/25 anonim ***** válasza:

"de amúgy milyen elkötelezettségre gondolsz?"


Amiket leírtam. Hogy társak vagytok, normális kapcsolatban, ha úgy tetszik, normálisan jártok. MOndhatod rá, hogy a párod, és ő is így hivatkozik rád. Ez igenis fekete-fehér, vagy megvan, vagy nincs, átmenetekben nem hiszek, legalábbis a nő abból nem jön ki jól (illetve férfi se, ha ő a szerelmes fél)

2011. dec. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!