Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Kérlek adjatok...

Mit csináljak? Kérlek adjatok tanácsot!

Figyelt kérdés
Ma megtudtam, hogy a húgomra kezet emelt a pasija, sőt még meg is rugdosta. Próbáltam vele beszélni, mármint a húgommal erről, de ő csak azt hajtogatja, hogy ez az ő dolga. Én egyébként is ki nem állhatom a srácot és a húgomat is nagyon féltem.
2011. dec. 21. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Szüleitek?
2011. dec. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Anyukánk meghalt, apámmal meg már beszéltem erről, de konkrétan nem mondott semmit sem. Nem tudom, hogy mit akar csinálni. De én nagyon tehetetlennek érzem magam...
2011. dec. 21. 22:26
 3/9 anonim ***** válasza:
1%

Tudjuk, hogy nem szép dolog kezet emelni egy lányra,

de sajnos létezik az a szitu, amikor egy nő, ki tudja ezt provokálni!!

Jó lenne azt is tudni, hogy mi volt a húgod vétke??

2011. dec. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nehéz ügy. a hugodat kéne meggyőzni hogy ezekután rögtön lépjen mert verni fogja a pasi...
2011. dec. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
22:34 soha nincs olyan szitu hogy meg kelljen ütni,rugdosni egy nőt. le lehet önteni egy pohár vízzel, ott lehet hagyni had hiztizzen, ha esetleg ő ütne lefogni de soha sem szabad megütni. az erőszak nem megoldás. vagy szerinted erre az lenne a megoldás hogy akkor küldjön a lány egy kigyúrt állatot hogy jól verje meg a pasit, mivel megérdemli???
2011. dec. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hany éves a hugod? Kérjél rokoni segitséget, és valóban hivd fel a hugod figyelmét, hogy még többet is kaphat, ha nem lép le.

Lehet a pasi nem engedi el.

2011. dec. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vidd el az SZTK-ba, csináltass látleletet, és jelentsd fel a pasit.

Ez olyan gusztustalan, mindig a gyengébbet kell bántani bakker... A teremtés koronái, na széép!

2011. dec. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

22:34!


a következő mondatom hozzád szól, és szólok előre, hogy ez már a moderált változat: rohadj meg te büdös féreg!

NINCS a világon semmi, amivel kiérdemelhetné egy nő, hogy a "párja" kezet emeljen rá!

2011. dec. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
beszelj a hugoddal es mondd el h mellette allsz es vedd ra h beszeljen ha nem hibas semmiben se akkor kerj rokonoktol segitseget es ha meg durvabb lex a szitu jelentsetek fel
2012. jan. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!