Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legcsúnyább szó...

Mi volt a legcsúnyább szó amit mondatok egymásra?

Figyelt kérdés
mivolt a legcsúnyább szó amit mondtál a szüleidre? és ők mit mondtak rád? én az apámra azt mondtam hogy hülye (ő minden rossz szóért ad egy pofont) anyámra meg azt hogy fogyatékos .
2011. dec. 22. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Nem hiszem, hogy ezt feltetlen meg kell targyalni nyilvanosan.
2011. dec. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Ő idegbetegnek vezezett, én meg őt majomnak.

Aztán persze úgyis bocsánatot kérünk, az ember sokmindent mond idegből, amit megbán.

2011. dec. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
oké megértem ha néhányan nem akarják leírni de azért itt olyan dolgokat is lehet olvasni ami sokkal durvább. pl. alkoholizmus,verés,megcsalás.
2011. dec. 22. 15:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

hívott már k@rvának, felesleges sz@rnak(azaz minek sz@rt a világra egy olyat, mint én), ostoba, hasztalan probléma, csúnya, dagadt, hálátlan, bárcsak tűnnék el... ez az anyám volt, persze ez csak a csúcs, voltak rosszabbak is. kár, hogy nem szolgáltam rá.

hogy én mit mondtam rá? azt, hogy szánalmas és úgy bánik az emberekkel, hogy egyedül fog megdögleni úgy, hogy akárki is rányitná az ajtót.

2011. dec. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyszer anyukám megígérte, hogy elvisz a mamámhoz. Még kicsi voltam, olyan 7 éves körül. Aztán végül is nem volt kedve, inkább tvztek, meg ilyenek. Én meg nagyon el akartam menni a mamámhoz, de akárhogy könyörögtem, mindig csak 'nem' volt a válasz. Meg hogy majd jövő héten. Aztán annyira felhúztam magam, hogy bőgve kimentem anyukámhoz, és mondtam neki hogy "jó, tudod mit? ha te utálsz, én is utállak!". Ő meg csak feküdt ott a fotelben... Olyan lelkiismeretfurdalásom volt, hogy utána meg azért sírtam. Persze kibékültünk. Ez volt az egyetlen, amikor veszekedés alatt kimondtam azt, amit gondoltam, mikor tudtam, hogy rosszul esik neki. Soha nem mondanám rá, hogy hülye, vagy hogy utálom. Semmit.

Apukámnak azt mondtam, hogy egy alkoholista, és karácsonyozzon a hülye kis kocsmás barátaival. Akkor már olyan 12 lehettem. Apukámnak gyakrabban mondok csúnyát, mert alkoholista, és így sokat veszekszünk annak ellenére, hogy már nem élünk együtt.

Anyukám soha nem mondott rám semmi csúnyát, imádom.

Apukám lek.urváz rendszeresen, szerinte jogosan, mert 16 évesen jöttem össze az első, jelenlegi barátommal, és le is feküdtem vele. 18L

2011. dec. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Anyámra: "te klimaxos öregasszony". Egyetemmel kapcsolatos dolgon veszekedtünk, és hiába érveltem neki normálisan, még mindig falra hányt borsó, még mindig ordított. Na ott szakadt a cérna. :))


Apámra: "Béla". Az h a nevén szólítottam, felért neki egy pofonnal. Onnantól tudta hogy nem érdekel engem többé.

Alkoholista, hálistennek 12 éve elvált anyámtól.


22N

2011. dec. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Anyukámra egyszer azt mondtam, hogy -Te r*hadék! olyan 10-11 éves lehettem, egy hatalmas pofont kaptam + büntetésbe küldött.Egyébként megérdemeltem, és azóta soha nem is mondtam rá semmit(még a "hü.lyét" sem merem megkockáztatni).

Apámnál szint úgy.Ő még a hü.lyére is odacsapott.

16/L

2011. dec. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Apám mondta nekem, hogy az isten a faszát húzná beléd.
2011. dec. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!