Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy várhat el egy férfi...

Hogy várhat el egy férfi többet egy nőtől mint saját magától? Ismertek hasonló eseteket?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm mesélte (igaz a történet, szal nem kamu) hogy az egyik rokona aki most 48 éves, mennyit panaszkodik arról hogy egyedül van, szeretne végre valakit maga mellé. (már volt egy házassága de elváltak).


Ezzel nem is lenne gond, viszont ott kezdődik a probléma, hogy rettenetesen nagyon a pasas elvárásai a nő felé. Neki nincs diplomája, sőt normális munkahelye se, nem szeret úgymond dolgozni.

Kinézetre (ezt maga az ismerősöm mondta!!) pocakos, sokszor igénytelen (ezalatt azt értem hogy a fürdés nem az erőssége) öltözködést pedig nem is firtatom.

Ehhez képest olyan elvárásai vannak, hogy az "új társa" legyen fiatalos, IGÉNYES, jól öltözött, DIPLOMÁZOTT (ez verte ki nálam a biztosítékot) és tudjon főzni mosni takarítani.


Szóval ez csak nálam verte ki a biztosítékot? Hogy várhat el egy férfi többet a nőtől, mint saját magától?

Az ilyen miért csodálkozik hogy nincs senkije?


Ismerősöm azt mondta, hogy a környezete és a közelebbi rokonai is próbálták már rávenni, hogy adja lejjebb az elvárásait, de nem hajlandó.


Egyszer összejött valakivel, kb 1 hétig, mert dobta a nőt, azért mert nem volt diplomája, viszont volt egy biztos munkahelye, amivel ez a pasas nem rendelkezik.



Szóval, mi a véleményetek az ilyen emberekről? Nektek van hasonló esetetek?:/



(szerintetek jogosan vagyok kiakadva, vagy nem? Tudom hogy női oldalról is van ilyen, na de akkor is.....)



ahm én : 20/L


2011. dec. 22. 18:37
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Hát épp ez az. Én is ezen vagyok kiakadva, hogy szinte már bejárónőt keres, vagy második anyát.

Én is remélem hogy sosem fog így találni senkit mert ekkora elvárásokkal.....


Én is már láttam ilyet társkeresőn hogy elhízott 40 körüli pasas bombázót keres, és persze ki van írva hogy "már X éve nem talált senkit mert senki sem szereti" stb....ezen miért csodálkozik?



Én egyszerűen nem értem, hogy ha valaki párt akar magának találni, akkor ő miért nem tesz ennek érdekében?


Pl az általam leírt ember....talált volna egy nőt, csak nem volt diplomája...és (ismerősömtől tudom) a pasi kerek perec megmondta a nőnek hogy neki nem kell mert nincs diplomája....azért ez röhejes, és akkor még neki állt feljebb amikor a nő a szemébe mondta az igazságot. (pl hogy igénytelen)


Persze nőkből is sok ilyen van, hogy irreális elvárás, például sportos, jól kereső, végtelen idő a nőre, stb.....


Na de könyörgöm...azért ezen a hapsin kiakadtam rendesen....

2011. dec. 22. 21:00
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Hajaj :)


Sógor....nincs különösebb baj vele. Tiszta, ápolt, viszonylag jól néz ki, jól kereső állása van, segít a házimunkában is de.....olyan igényei vannak egy nővel szemben, hogy én is csak néztem nagy meredt szemekkel, mert minimum egy diplomás fotómodellt akar (szőke-magas-karcsú-hosszú combú-konyhatündér-szexgép-stb) szerintem olyan nem is létezik.

A poén az egészben, hogy elvárja! hogy a helyébe menjen a nő. Nem társkeresőzik, nem jár sehova, csak várja a sült galambot és játszik a számítógéppel. Próbáltam vele beszélni, hogy így aztán várhatja ítéletnapig, de nem tudom meggyőzni.


Másik a férjem barátja. Szegényke szülőkkel él, alacsony, nem épp az a macsó típus aki után megfordulnak a nők, és a legtöbb nőismerősöm szerint irtózatos a humora. Háááááááááát elég cinikus az már szent igaz, tényleg néha kötél idegek kellenek hozzá. Nos neki is kb hasonló elvárása van, mint sógornak.


Szóval kapásból 2 a legszűkebb körben. Tágabb ismeretségi körömben össze sem tudom számolni...s mind férfi. A nőismerősök elvárásai: legyen állása, legyen ápolt, a többi megoldható.

2011. dec. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

Amit ismerősöm mondott: még azon vagyok kiakadva, hogy ilyen magasak az elvárásai, és még elvárja a nőtől hogy a 48 éves szinte munkanélküli lúzer pasit szeresse a nő minden feltétel nélkül...


Szóval szerintem is egy diplomás takarítónő lenne neki a legjobb, de inkább (sajnálom hogy ezt mondom) ne találjon senkit....amíg nem hajlandó ő is tenni valamit addig ne várjon el szerintem maximalitást a "leendő párjától".


Vagy nincs igazam?:/

2011. dec. 25. 18:39
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy ismerősöm 43 éves anyjáékkal lakik az eddigi barátnőit mind elüldözte mert folyton a modellekről beszélt hogy neki olyan járna mint a beonce stb.neki már krisztina agiela kövér olyanokat akar akik a playboyban vannak.ezt az ujsagot rendszeresen veszimes hangoztatja neki olyan testü noő kell es csak azért nem kap mert keveset keres...
2011. dec. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
61%
Azért a nőket sem kell félteni... Társkeresés szempontjából egy férfi már nem is számít férfinak, ha nincs kocsija, ha még albérletben lakik. Kis húszonéves fruskák, akik életükben nem tettek semmi érdemlegeset, olyan elvárásokkal állítják szembe az másikat, hogy csak lesek. Én pédául egyetemen nem voltam "randi alapanyag". Amióta jó állásom van, meg kocsim, valahogy sokkal jobban érdeklődnek utánam. Pedig emberileg nem sokat változtam ezalatt az 1-2 év alatt.
2011. dec. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem akkar igazából párt mert ahoz a saját napi kényelméből alább kéne adni.
2011. dec. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
87%

Ez Magyarországon tendencia...példát írok:


haveri társaságban ülök, két legdagadtabb, piás ismerősöm

osztja a nőket. De a teljesen szépeket, normálsiakat.

Ez szerintem abból is adódik, hogy a magyar anyák iszonyatosan elkényeztetik és elkapatják a fiaikat. Plusz a nők elnézőek...tehát maguknak is köszönhetik.


23/F

2011. dec. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
98%

Jól írja itt valaki, ez a nők hibája is gyakran, a kritikus mamáké...Nekem az első "komoly" kapcsolatom volt ilyen érdekes. A srác szemei kettéálltak, úgy nézett ki mint az ördög, nem olvasott életében egy könyvet sem... és állandóan kritizált, a súlyommal (168/55kg voltam), az öltözködésemet,

elég nagy melleim vannak és csinált olyat a drága, megfogta és feljebb tolta őket, "így kéne állniuk". Nem is tudom, hogy járhattam vele, valószínűleg azért, mert elhitette velem, hogy értéktelen vagyok. Aztán szépen megcsalt egy "barátnőmmel".

Azóta több nagyon kedves, értlemes, helyes fiúval, férfivel jártam. Nemrégiben összetalálkoztam azzal a majommal, épp párommal és gyermekünkkel sétáltunk, csinos voltam és boldog, exem meg ugyanazon a kocsmateraszon ült, mint 10 éve, szakadtan, igénytelenül...Persze nem akart felismerni:)

2011. dec. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
168/55kg aránnyal mit csesztetett rajtad? Az még a testtömeg index szerint is egészségesen karcsú.
2011. dec. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

Hát ő egy 45 kiló körüli barátnőmmel csalt meg, szerintem ez mindent elárul. Mondjuk tényleg nem voltam túl sportos, de azért a " nem akarok dagadt lánnyal járni" elég kemény volt.

mindegy. De az is igaz, hogy azért nem csak nem függő ez szerintem, jó pár barátnőm van, akik iszonyatosan tudják kritizálni a férfiak/nők küllemét.

2011. dec. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!