Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apámat mindennél és mindenk...

Az apámat mindennél és mindenkinél jobban gyűlölöm, kerülöm, ahogy csak lehet, nem szólok hozzá, nem törődök vele. Változtatnom kellene ezen? Ha kellene, akkor hogyan? Hogyan szeressek meg valakit, akit jelenleg iszonyatosan gyűlölök?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 11:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Mit vétett apukád ellened, hogy ennyire gyűlölöd?
2010. ápr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
14/F/Budapest
2010. ápr. 11. 11:37
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Erre így nehéz válaszolni. Semmit nem tudunk, csak annyit, hogy utálod.Miért gyűlölöd ennyire?
2010. ápr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát mindent elkövet, hogy nekem rossz legyen. Mindig keresztbe tesz nekem.Úgy csinál mindent, akár akaratán kívül, akár nem, hogy nekem rossz legyen. Azonkívül a kinézetétől hányingerem van. Meg azok az undorító hangok, amiket gyakran kiad magából...
2010. ápr. 11. 11:39
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Szóval miért gyűlölöd? Kíváncsacsik vagyunk...

Ha ezt megírod, talán többet segíthetünk!

2010. ápr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Jaa közben írtál. Látom.
2010. ápr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Majd ha idősebb leszel,ő pedig már nem lesz,nagyon bánni fogod!
2010. ápr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Miért fogom bánni?
2010. ápr. 11. 11:49
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Háát nehéz ügy... Lázadó korban vagy, az is lehet hogy kinövöd. Tudod a generációs különbségek sok feszkó okozói. Egyszerűen másként látjátok a dolgokat, Te alá vagy neki rendelve a korod miatt, ő meg úgy érzi, azt kell csinálnod amit ő mond neked, és el is várja hogy azt tedd, de mivel Te másként gondolod, csak azért sem úgy csinálod, ebből feszültség van, te úgy érzed hogy keresztbe tesz neked (joggal), de valszeg ő is ezt érzi. (mármint hogy te teszel keresztbe neki) Ez aztán folyamatos is lehet. Apám nekem anno azt mondta hogy sportból ellenkezem vele...igaza is volt :DD

Tudod ez más családokban is gyakori probléma. Ne csinálj belőle akkora ügyet. És főleg ne gyűlöld emiatt. Mégiscsak az apukád. Örülj neki hogy van. Nem tökéletes, de a tiéd...

Üdv.

2010. ápr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A mindennél és mindenkinél jobban gyűlölöm nagyon erős kifejezés, talán írhatnál valami konkrétumot, mert a mindig úgy tesz hogy neked rossz legyen még mindig nem jelent semmit. Milyen hangokat ad ki? Ez nekem kicsit furcsa már megbocsáss, szóval ha tényleg a véleményünkre vagy kíváncsi, részleteket is mondj.
2010. ápr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!