Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Iszonyatosan STRESSZELEK. Mit...

Iszonyatosan STRESSZELEK. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szakdolgozatom kellene írnom, mert már nincs túl sok idő a leadásig és emellett egyfolytában a volt barátnőmre gondolok, akit vissza akarok kapni, mert szeretem. De félek nem lesz újrakezdés a dologból, bár lehet, hogy van esélyem nem tudom. Félek az elutasítástól, mert idáig csak ezt kaptam a nőktől. Emellett ha elutasít attól parázom, hogy ismét szerelmes leszek, mert az soha nem jött össze idáig.:S
2010. ápr. 4. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem írd a szakdolgozatodat.
2010. ápr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Épp azzal foglalkozok, de még ez is nehéz.:S Szorít az idő!!
2010. ápr. 4. 21:55
 3/9 anonim ***** válasza:
előbb írt meg a dolgozatot és után amikor lesz több időd térj vissza a barátnő kérdésre
2010. ápr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok külön? Próbálj a szakdolgozatodra koncentrálni! Miért félsz attól, hogy újra szerelmes leszel? Egyszer úgyis megtalálod az igazit!
2010. ápr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sajnos elég bonyolult a helyzet, amit most nem írnék le.


Legyen elég annyi, hogy 3 éve vagyunk külön.:S De az utóbbi időkben mondhati gyakran összefutunk, ami nem nehéz, mert egy településen lakunk és szerintem jól elbeszélgetünk. Azt, hogy nincs barátja és jelöltje sincsen.

2010. ápr. 4. 22:44
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért félek a szerelemtől, mert mindig reménytelenül voltam szerelmes. Nem egyszer volt olyan, hogy "vártam a lányra", volt olyan, hogy évekig és mindig boldogtalan voltam és elpocsékoltam a sok időt a semmire. Nem akarom, hogy ez megismétlődjön. Sajnos ezt a lányt is körülbelül 1,5 éve szeretem és a mostani találkozásoknak köszönhetően az iránta táplált érzelmeim felerősödtek és rettegek, hogy megint alul maradok.:((
2010. ápr. 4. 22:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Minden rosszindulat nélkül: szerintem megérdemled, hogy "stresszelj". Ezt, mint érzed, abnormális állapotként éled meg, csakis azért, mert még mindig nem találtál megoldást az életedben a stressz kezelésére, jobb esetben megelőzésére.

Amit javaslok: gondolkodj el azon, hogy mi is ez a stressz az életedben, miért van az, hogy tartasz tőle és segítségért kiáltasz (pl. itt), és egyáltalán, kell-e ezt megélned?

Koncentrálj a szakdolgozatodra, a leányzóval meg úgyis rendjén lesz minden. "A sors jó rendező."

2010. ápr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hmm. Micsoda eszmefutattás. :D
2010. ápr. 4. 22:55
 9/9 anonim ***** válasza:
írd ki magadból. Mondanám, h imádkozz is, de tuti lepontoznak ...
2010. ápr. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!