Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hülyeséget csináltam,...

Lehet hülyeséget csináltam, azóta csak erre gondolok ami történt?

Figyelt kérdés
szakítottam a pasimmal apróságok miatt, betelt a pohár viszont egy nagyon jót szeretkeztünk előtte. nagyon jó vele együtt lenni és azóta csak erre gondolok, mert a legjobbak között volt ez a mostani együttlét. lehet hiba volt, mert már most rossz hogy belegondolok többet nem simogat... igazából azt mondtam neki végleges, már többször szétmentünk, de nem akarok segget csinálni a számból. szerintetek benne is hagyhatott hasonló nyomokat ez az együttlét?
2011. dec. 23. 18:43
 1/4 anonim válasza:
igen valószinüleg ha csak nem egy vagy a sok közül !!
2011. dec. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
régi kapcsolat 20 hónap, sokat kényeztettem, szerintem neki is nagyon jó volt
2011. dec. 23. 18:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Most végülis nem értelek!

Hiányzik? Másképp kérdezem ugyanezt: Fáj (a lelkednek) a hiánya?

Ha igen,akkor a "kirúgásával" magadat is bünteted.


Nem tudom mik voltak az apróságok,de ha nem az,hogy többször megcsalt,akkor szerintem fogadd vissza,mert hosszútávon mardosni fog a dolog,hogy mi lett volna,ha, meg komoly lelki fájdalmat fog okozni a hiánya.


Szóval szerintem fogadd vissza.

2011. dec. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
akkor igen
2011. dec. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!