Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg fogok őrülni. Mit csináljak?

Meg fogok őrülni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Lényegében annyi is elég lenne, hogy valaki "meghallgasson".


A párommal eddig minden olyan szép és jó volt, szinte filmbe illő VOLT. De 2-3 hónapja maga a pokol.. Nem részletezem nagyon, csak az utóbbi egy hetet.

A gondok ott kezdődtek,hogy ideje rám kb. nulla volt. Nekem akár egy nap is sok,hogy nem beszélek vele, de hogy egy hétig ne.. az már végképp sok. Már teljesen úgy éreztem magam, mintha nem is szeretne, a munka neki az első.

Szerdán beszéltünk, akkor én megígértem neki,hogy minden tökéletesen jó lesz és nagyon boldogak leszünk és mindent megteszek,hogy jó legyen a kapcsolat... Ezt lezárta annyival,hogy "helyes, örülök neki." Azót abban a tudatban tengetem napjaim, hogy (nevezzük Tominak a párom) Tominak minden jó legyen, Tominak megfeleljek, Tominak mindent biztosítani tudjak és tényleg én legyek az álombarátnője.

Ma telejsen kiborultam, de nem mutattam felé ez, hisz tominak legyen jó!

kérdezte, hogy na akkor még mindig tökéletes minden? Nem zavar,hogy lelép msn-ről vagy fb-ről ha úgy tartja kedve? - Persze,hogy nem gond.

Nem baj ha csak úgy szinte szó nélkül elmegy valahova, ha gondol egyet?

- Persze,hogy nem gond.

És vagy még 20 ehhez hasonló kérdésre én tökéletesen jó válaszokat adtam, mit egy betanított kutya..

Utána írtam neki,hogy nem érzem túl jól magam. Ennyi volt..(a nem érzem túl jól magam azt takarja, hogy 5 percenként hányok. Fáj a fejem, szédülök kb. minden moccanástól és nagyon gyenge vagyok). Na a drága tomi válasza annyi volt,hogy Sajnálom cica, ugye minden oké lesz veled? - persze velem minden oké...

Rendben cica akkor nem gond, ha elmegyek forestba(kocsma) mert rég láttam a srácokat?- persze hogy nem baj.


Mondani akartam,hogy de baj, mert azt szeretném,hogy velem legyen és velem aludjon, de nem volt erőm belemenni egy újabb vitába. Nagyon szeretem képtelen vagyok kilépni ebből a kapcsolatból, mert az egész világon nekem egyedül csak ő van. nincs barátnőm meg semmi..Egyedül vagyok csak ő van nekem.

De már teljesen ki vagyok. Semmi nem volt jó neki, ha megmondtam,hogy baj van, akkor az volt a gond. Ha meg nem mondtam meg neki h van valami, akkor meg az.

Jelen pillanatban még mindig az a felfogás van előttem,h Tominak minden jó legyen. Szóval mosolyogva tűrök mindent...

Sírógörcsöt kapok 3 percenként, ha eszembe jut, hogy Tomi most egy kocsmában szórakozik a haverokkal...

Nem tudom elterelni a gondolataim semmivel...


2011. dec. 23. 19:31
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Jézusom. Csak így vissza olvasva vettem észre a sok hibát és fogalmazási stílust. És persze,hogy szinte totál átláthatatlan amit írtam.

Bocsi, remélem azért értitek! :)

2011. dec. 23. 19:34
 2/18 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tominak picit sok,nem kell egymás fekébe lenni folyton,de ha egy hétre menesztene elgondolkodnék,ha nem akar veled lenni,te kötéllel is kötheted ő menekülni fog.És ezt a tominak jó legyen felejtsd el,mert nem fog müködni,igen neki jó lesz kényelmes,te meg kihasznált leszel,de néha külön is kell lenni,neked csak ő van,lehet ez zavarja,hoyg ráalkaszkodsz,ő tőle függ az életed,és ez neki már sok,szakitana csak még húzná,vagy épp bejött a harmadik személy a képbe.Mindenesetre ha nem akar veled lenni akkor semmi értelme húzni.Próbáld ki hogy nem hivd,nem írsz rá,semmi,legalább egy pár napig,ha ő nem hiv magától téged,nincs értelme...
2011. dec. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

[link]


És ne mondd hogy nem vagy társfüggő, az vagy mivel képtelen vagy kilépni ebből az egészségtelen kapcsolatból (ja hogy szereted őt? szerintem nem szereted őt, saját magadat se szereted mivel képes vagy beérni egy ilyen szemét alakkal - magát a helyzetet szereted hogy van valakid, de nem őt).

2011. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Mit csinálj?

Felejtsd el Tomit!

Bocsáss meg, de szerintem a Tomikád már régen nem foglalkozik azzal, hogy mi van veled, hogyan érzed magad, mit érzel iránta. Bocsi, az az érzésem, hogy ő már régen "kiszeretett" belőled, és a haverok a kocsmával sem biztos, hogy igaz.

Ahogyan leírtad, te kapaszkodsz belé, mert úgy érzed, hogy nélküle nem tudsz élni, de pontosan ez a ragaszkodásod akadályoz meg abban, hogy rátalálj az igazira. Egy igazi társra, igazi szerelemre, ill. hogy az a valaki, aki mindazt meg tudja neked adni, amire egy ilyen kapcsolat alapul, nem fog jelentkezni nálad, amíg ennyire kötődsz Tomihoz.

2011. dec. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem lógok rajta, nem szoktam keresni, csak olyan 2-3 nap után. Általában ő keres többször, de akkor is csak a szia élek. király én is feeling és ennyi.. =/
2011. dec. 23. 19:49
 6/18 anonim ***** válasza:

Hát, meg is érdemled Tomit. Legyen már egy kicsit saját egyéniséged! Ne koslass utána, csak megalázod magad, ő meg tudja, hogy veled úgyis bármit megtehet, tehát sz@rik a fejedre, úgysem szólsz egy szót sem. Tudod, mit gondolok? Neki te nem számítasz, de kényelmes, hogy ilyen barátnője van.

Te meg tűrsz, mint egy szolga. Komolyan mondom, ideges lettem. Ha nem akarsz ezen változtatni, merthogy szereted, akkor ne siránkozz, csak te tehetsz arról, hogy ilyen a kapcsolatotok. Ha meg nem tetszik, akkor ne hagyd, vagy rájön, hogy te egy nő vagy, és nem egy kis hülyegyerek, vagy nem, és akkor viszont dobni kell az ilyet.

2011. dec. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Minden esetre igazatok lehet.


Valami tipp,hogy el tudjam érni azt,hogy kimondjam,h ogy itt a vég? mert csak úgy nem fog menni.

2011. dec. 23. 19:50
 8/18 anonim ***** válasza:

Először is tudatosítsd magadban, hogy te egy önálló, tőle különálló személy vagy, és képes vagy megállni az életben a saját lábadon is = nélküle is. Mit gondolsz, mitől fáj a fejed, és miért szédülsz? A saját belső gyengeségünk, mi szerint azt gondoljuk magunkban, magunkról, hogy valaki más támogatása, támasza nélkül nem vagyunk képesek élni a saját életünket, ez a tudat kihat a test működésére is, ezért érzed azt, hogy szédülsz, mert a Tomikád nem melletted, hanem valaki más mellett van!

Tessék visszanyerni a saját belső egyensúlyodat, képes vagy nélküle is megállni a saját lábadon, egy ilyen sz@r alakra pedig egyáltalán nincs szükséged. Te ennél jobbat, ennél többet érdemelsz.

Ha lélekben megerősödsz (a fenti gondolatok alapján), képes leszel kimondani: bocs, nem érek rá, vagy nem kellesz, nincs rád szükségem, akármit képes leszel kimondani, amivel ennek az áldatlan állapotot megszakítod.


Hányingered pedig azért van, mert már te magad is (a lelked) undorodik ettől az egész helyzettől, ami kialakult, már te magad sem tudod elviselni, és érzed belülről, hogy az egésztől (bocs a kifejezés miatt), de okádhatnékod van.


Szüntesd meg a kiváltó okokat, és nemcsak a belső önértékelésed, az önállóságod, de az egészséged is helyreáll.

2011. dec. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Utolsó: Nagyon köszönöm! Amíg teljesen rendbe nem szedem magam, minden nap el fogom olvasni amit írtál! Már most sokkal jobban érzem magam, de még nem tudnám kimondani,hogy itt a vég, de már érzem,hogy jobban vagyok.

Köszönöm!

2011. dec. 23. 20:17
 10/18 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen.

Bármikor szükséged van egy kis "megerősítésre", írj nyugodtan a privimre. Valószínű, hogy holnap este is "felnézek" erre az oldalra, ha írsz, válaszolni fogok!

2011. dec. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!