Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kaptam egy nagyon jó munkát...

Kaptam egy nagyon jó munkát ahol nagyon jól fogok keresni! A családom jobban örül mint én! Én miért nem tudok örülni neki?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 2 év az életemből egy rakás kaki volt szó szerint munka nélkül és sok csalódás ért és munkám sem volt vagy 1.5 évig,most egy olyan munkát kaptam ahol nagyon jól fogok keresni...még sem tudok neki örülni..miért??a sok csalódás miatt és mert még fel sem fogtam?nem értem komolyan...
2011. nov. 13. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Mert dolgoznod kell!
2011. nov. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem nem azért mert dolgoznom kell...ennyi pénzért amennyit kapok itt majd,sokan kemény több éves munkával érnek el ilyen fizetést...a gúnyos megjegyzéseket mellőzzük,nem erről van szó....örülök hogy van munkám végre,pláne ennyi fizetésért..
2011. nov. 13. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Hozzászoktál a semmit tevéshez, majd beleszoksz. Vagy nem.
2011. nov. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Igen, valószínűleg a sok korábbi csalódás miatt, és még nem fogtad fel hogy lett egy jól fizető állásod.


Gondolom a család pedig a potenciális "fejőstehenet" látja benned a jó fizetés miatt. :)

2011. nov. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ma 15:48


hát az is lehet...:D

amúgy egyébként tényleg örülnek neki...de lehet hogy tényleg csak azért..

2011. nov. 13. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!