Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » MEG FOGOK ŐRÜLNI? ennek nincs...

MEG FOGOK ŐRÜLNI? ennek nincs értelme

Figyelt kérdés
mi a f*sz lehet már? HÓNAPOK ÓTA úgy érzem magam mint aki nem is él a világban. bármi történik, nem változtat semmin. megállás nélkül azt érzem mintha folyamatosan álmodnék. mintha az egész eddigi életem meg sem történt volna. mintha nem is a valóságban lennék. közben elképesztően depressziós vagyok, egyre jutottam: hogy az életemnek nem volt és nem is lesz értelme és esélyem sincs rá mivel meg fogok őrülni. gondolom én. gondoltam már pánikbetegségre, skizofréniára, deperszonalizáció/derealizációra. mult hónapban lettem 18 és ez csak rosszabb lett. azóta már nem hiszem el hogy én valójában élek. és képtelen vagyok normálisan élni.
2011. dec. 2. 21:12
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
sajnos nagyon sok kamasz van ezzel igy!(ezért kezdenek drogozni,inni,elkallódni...)Beszélgess el a szüleiddel,baráraiddal,tanáraiddal,keress új célokat,tanulj ismerkedj!
2011. dec. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
orvos látott már? mert kéne.
2011. dec. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
fiú vagy?
2011. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:

nem érted. konkrétan amióta nem tudom felfogni a "valóságot" azóta depressziós lettem és mindent értelmetlennek látok. és majd pont olyan emberekkel fogok beszélgetni (tanárok, szülők) akiknek fele annyi eszük sincs mint nekem. mert amikor még "normális" voltam erre sajnos rá kellett jönnöm. nem tudok új célokat keresni mert depressziós vagyok és nem érzékelem a valóságot. tanulni nem tudok emiatt, nincs kedvem új embereket megismerni meg jópofizni . magammal vagyok elfoglalva.

és teljesen mindegy hogy fiú vagyok vagy lány.

2011. dec. 2. 21:38
 5/48 anonim ***** válasza:
26%
Tipikus kamasz vagy!Egyem meg a lelked!Teljesen igazad van!Keress örömöket magadnak,rajtad is múlik,h mi lesz Veled!Ha szerelmes vagy,az sokat segit!ha vannak jó barátaid az is!Hallhgasd a kedvenc zenédet,nézd a kedvenc filmedet,nem kell mindig agyalni,gondolkodni...
2011. dec. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

megértem az álláspontodat! régebben eléggé hedonista voltam, de tudod... bár remélem igazad van de . szerintem az nem normális ,hogy pár hónapja egyszer csak rosszul lettem, ájulás érzet ilyesmi és azóta nem tudok egy asztalra vagy a székemre úgy tekinteni mint azelőtt. Mintha álmodnék... nem tudom leírni neked. ez akaszt ki nem az hogy nem a kedvenc filmem megy a tv-ben. és ha megnézném attól még nem "lennék képbe" .

De azért köszönöm, nagyon kedves vagy!

2011. dec. 2. 22:03
 7/48 anonim ***** válasza:
61%
akkor menj el orvoshoz,az elküld egy neorológushoz,megvizsgál (esetleg elküld MR-re) megtalálják,h mi a bajod,és kezelnek majd!!!és meggyógyulsz!
2011. dec. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
az elmebetegeket nem lehet meggyógyítani. és voltam már régen. és kb ezt mondta mint te az előbb. és nem tudtam megértetni vele ,hogy ha őt most megenné egy medve azt sem tudnám igazán "felfogni". egyszerre minden más lett . egy kis rosszullét és azóta mindig ideges vagyok emiatt. hogy nem tudok rendesen "észlelni". egy időbe még szemproblémára is gondoltam. de az nem lehet! olyan kicsit mintha mindig belennék b*szva , de durván. csak én nem iszok...
2011. dec. 2. 22:34
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáter sem látott? Jó gyógyszerek vannak,jó terápiák.(ettöl súlyosabb betegek számára is)
2011. dec. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
nem mentem még el. de talán.kéne .szerinted érdemes? és mégis hol induljak el? nem fogok egy olyan emberhez menni aki ostobább nálam! van egy pszihológus rokonom aki a világ egyik legnagyobb idiótája. emberileg egy pancser. most tőle nem várnék segítséget. pedig előadásokat is tart mert "neves" a szakmában. Naná...
2011. dec. 2. 23:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!