Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom? Meg fogok...

Mi lehet a bajom? Meg fogok őrülni?

Figyelt kérdés
Már egy ideje nehezemre esik vissza emlékezni dolgokra. Nem emlékszem, hogy 4 napja mi történt velem és, ha próbálok vissza emlékezni egy nagy ürességet érzek a fejemben és csak azon tudok gondolkozni, hogy miért nem emlékszem meg, hogy menni fog, de nem:/ Nem tudom mit tegyek. Ez mellett az iskolában is képtelen vagyok koncentrálni. Korábban el tudtam beszélgetni normálisan emberekkel most meg nem jutnak eszembe szavak és nem tudom kifejezni magam csak értelmetlenül, érzem magamban a nyugtalanságot, amit nem tudok megszüntetni, aludni sem tudok már csak ilyen félálomban. Van erre megoldás?:( 19/L
2011. dec. 10. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem fogsz megőrülni, mert a problémád kezelhető, enyhébb esetben orvos sem kell hozzá.

Stresszelsz mostanában? Tapasztaltál olyat, hogy írás. vagy olvasás közben felcserélsz betűket?

2011. dec. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mostanában nem stresszelek, de az írásnál olvasásnál előfordul.
2011. dec. 10. 17:02
 3/6 A kérdező kommentje:
*mármint a betűcsere nem a stresszelés
2011. dec. 10. 17:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen problémáim vannak :P, mint kiderült GADos vagyok, szóval valószinűleg ez okozza (vagyis remélem:) ) ... nézz utána ennek te is.
2011. dec. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor menjek el orvoshoz? Hülyén érezném magam, ha erről kéne beszélnem.
2011. dec. 10. 19:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem komolyabb formában jött elő a dolog, de lehet, hogy megérné elmenni ... [link] itt egy cikk a GAdról, de amúgy lehet, hogy alvásprobléma miatt van ez, vagy valami szervi elváltozás vagy bármi lehet (ez utóbbi kizárására csináltass egy vérképet :). ) ... sokat idegesked? Most végzős vagy, vagy egyetemista? esetleg családi gondok, feszültség?
2011. dec. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!