Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak a szuleimmel?

Mit csinaljak a szuleimmel?

Figyelt kérdés
nagyon elegem van...Karacsony is veszekedessel telik, meg egyebkent is nagyon sokat vitaznak. Kulfoldon elunk de apam nem dolgozik anyam meg halalra hajtja magat, ebbol adodnak a vitatemak. Egyszeruen utalom apam, nem kepes dolgozni csak itthon van egesz nap de megis neki van mindig igaza mert o az okos...munka lenne boven hipermarketekben de nem o nem akar leereszkedni, pedig nem allunk valami jol anyagilag, meg mindig apa tartozasait fizetjuk. Egyszer ment el egy allasinterjura, nem vettek fel, onnantol kezdve feladta...mit tegyek? Elegem van a veszekedesekbol! 14L
2011. dec. 24. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Miert dolgozzon, ha anyad dolgozik helyette. Itt anyukadnak kellene a sarkara allni. Hogy miert nem teszi nem tudom. De mig nem valtoztat, addig ilyen napjaitok lesz.
2011. dec. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld túlélni -.- Sajnállak.
2011. dec. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna. Velem, és anyámékkal is ez a helyzet. Már sírva mondtam apámnak, hogy kezdjen magával valamit, mert itt vagyok neki én, meg anyám. Az nagyon nem okés, hogy anyám pánikbetegen dolgozik, apám meg nem csinál semmit. Láttam, hogy nem érdekli, és megmondtam, hogy innentől kezdve hagyjon békén, ne szóljon bele az életembe.

17l

2011. dec. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!