Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van mindig fekete karácso...

Fibbrizzo kérdése:

Mért van mindig fekete karácsonyom?

Figyelt kérdés
24 éves fiu vagyok .És a mostani barátnöm meghivott magukhoz karácsony napján .Ennek nagyon örültem ,másrészt meg nagyon elszomorit .Azért mert én soha sem hivhatom meg hozzánk a szüleim meg körülmények miatt.A barátnöm szülei sokkalta jobbmuduak mint én valaha is leszek ,bár nem ez izgat csak szégyellem magam hogy én nem hivhatom pedig szivesen tenném .Nekem sosem volt karácsonyom meg se fa se ajándék ,talán 2 szer volt fa mikor még ovodás voltam ,A szüleimet nem érdeklik az ilyenek hogy ünnep ,a másik meg a házon sem alakittatnak semmit se ,Egyszoval a legszegényesebb ház amiben valaha voltam .És az arossz hogy nem is érdekli öket hogy jobbá tegyenek bármit is .Én nagyon utálom öket ,nem volt mindig igy de mikor idösebb lettem és láttam hova mivé tették az életem valahogy kezdtem gyülölni öket hogy én nem számitok nekik .Mert igy van .Apámat utálom a legjobban ,ö neki senki sem felel meg ,anyámmal is mindig veszekszik kiabál gyerekkorom ota .Nem vehetek semmi olyat hogy motor vagy ilyesmi mert egyböl széttöri,meg senkit se hozhatok haza .Emlékszem jo 2 évvel ezelött a városba a volt barátnömmel eggyütt voltunk és anyám jött szembe velünk azt se mondta hogy ö a barátnöd vagy valami ,ment tovább mint ha levegö lettem volna ,én azota nem foglalkozom velük ,és nem is beszélünk .Most gyüjtöm a pénzem hogy a nyáron albérletbe tudjak menni ,mennék én most is de az ismerösök azt mondják rámegy mindenem .De ez lesszmajd valahogy .Anyám most örökölt 4 milliot és nemhogy a házra vagy hogy jobban éljenek vett apám egy uj autot meg 2 motort magának ,a többit nem mondom mert épp elég már igy is .én szerettem volna lecserélni a szobámba az ablakot egy muanyag höszigeteltre de nem engedték ,mert minek meg jo igy ahogy van ,pedig saját pénzemen akartam ,na ezek a tények .az hogy eddig mért nem költöztem el egyrészt az hogy alig lehet munkát találni meg az egézségem sem a legjobb ,sok gondom van ,a másik meg az volt hogy az életem sem érdekelt mert minden életkedvem elvették ,legszivesebben meghallnék ,de most hogy van barátnöm és tudom hogy számithatok rá talán van esélyem egy jobb jövöre .Köszönöm hogy elolvastátok .a kérdésem az hogy aki hasonlo helyzetbe van hogy probál meg tullépni vagy tullenni rajta ,Féltem a kapcsolatom mert mindig bennem van a tüske hogy én semmit sem adhatok meg neki .
2011. dec. 24. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolom, a barátnőd sejti, milyen helyzetben vagy. És ezek mellett is veled van, mert nyilván szeret TÉGED, és nem érdekli más. Ha meg nem tud ezekről a dolgokról, akkor is jobb az őszinteség, mondd el neki úgy, ahogy ode leírtad. Ha szeret, akkor ez nem fogja érdekelni.


A pénzedet meg gyűjtögesd, talán ha különköltözöl, jobb lesz minden.

2011. dec. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a második válaszolonak köszönöm hogy irt ,a barátnöm megértö de nehéz ezt mind elmondanom neki ,azt tudja hogy nem vagyok jo viszonyba ,
2011. dec. 24. 13:00
 3/6 bánomisén ***** válasza:

Ugyan, az anyagiak semmit sem jelentenek. Ha nincs szeretet, az ember kitörölheti a hátsóját a vagyonával. Ha meg szereted a barátnőd, akkor meg éppen azt adod neki, amire szüksége van.


Oz: XD Ne morogj már, karácsony van XD Boldog karácsonyt! :-)

2011. dec. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Koszi, Banomisen, Neked is! Mi epp most fejeztuk be a Szentestet. Pihenek, es almuldozom ettol a sok utalattol, negativ gondolkodasoktol.
2011. dec. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Én is ilyen helyzetben voltam. Nem mertem elhívni a páromat ide hozzánk, olyan rosszak voltak a körülmények. Pedig a párom megértő volt nagyon, tudta, hogy mi van, de nem érdekelte. Nem vagyunk együtt azóta már, de a házunkat felújítottuk, vadonatúj benne minden, de nem vagyok boldog, mert nincs már velem :(

Szerintem nyugodtan mondj el neki mindent. Sokan vannak ilyen helyzetben szerintem, és értékelni fogja biztosan a bátorságodat hogy el merted mondani neki, és nem szégyelled a helyzetedet. Nem az ember vagyonába leszünk szerelmesek, hanem magába az emberbe :)

2011. dec. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hidd el sok lány van, akit nem érdekel az anyagi helyzete a párjának. A szeretet, a törődés az érzelmek sokkal erősebbek sokszor, mint az hogy jujj lássuk mit is hoz a házhoz. Azt majd együtt a jövendőbeli feleségeddel elkezditek építgetni szépen. Az csak plussz ha valaki többet tud vinni anyagilag a kapcsolatba. De fiatal házasok rengeteget tudnak elérni a nagy semmiből is ám !

Szüleidre ne haragudj, ne pocsékold energiád, gondolataid érzelmeid negatív dolgokra. Sajnos nekik valami nem jött be, vagy csak mások, mint te, és igénytelenek vagy valami, ne csak szülőként, emberként nézd őket néha. A szüleinktől elvárunk sokat, ami sokszor nincs ott. FOgadd el őket ilyennek, azért biztos sokat adtak is neked.

Ha csa apróságokra gondolsz, mint nem zavartak el, nem ütöttek vertek, ehettél, lakhattál otthon ( ha nem is a te igényeidnek megfelelően.

Ne írd le magad, attól amilyen körülmények közt vagy kifogsz tudni lépni, és ne hagyd a kapcsolataidat tönkretenni jelenlegi körülményeid miatt. A haragosdit meg tedd félre. Majd meglátod talán ha szülő leszel, ha jobb is, mint a tieid, de minden szülő csinál hibát a gyereke semében, ha nem is hiba, de másságot igen ami a gyereknek nem tetszik.

Ne féltsd a kapcsolatod, hanem dolgozz rajta !

2011. dec. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!