Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok megsértődve?

Jogosan vagyok megsértődve?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom arra sem vette a fáradtságot, hogy karácsony alkalmával legalább kellemes ünnepeket kívánjon. Nem akartam én üzenni, hívni őt emiatt, gondoltam egyszer ő is "kezdeményezhet". Folyton segítek neki, ha bajban van, ha gondja van...

Ma rádöbbentem tényleg barátság ez, vagy csak kihasználás?

21 F


2011. dec. 25. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
én is voltam így amikor ennyi idős voltam mint te...és igen rájöttem hogy ez kihasználás ahogy a tied is az!!!meg is szakítottam vele a kapcsolatot mert rá jöttem hogy én mindig segítek neki de ő le.aszrja a fejem ha én kérek valamit...dobd a haverod..
2011. dec. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Hasonlóan jártam én is, annyi különbséggel, hogy én üzentem és arra nem válaszolt...
2011. dec. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szakközépbeli legjobb barátnőmről derült ki most, h nagy ívben szrik a fejemre.


Már eddig is ált. én kezdeményeztem, mostanra meguntam, és már jó ideje nem írok neki, hátha észbe kap... nem kapott, innentől kezdve hagyjon engem békén. Szr, bánt, mert a "nővéremet" vesztettem el, de ez van...

2011. dec. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak az a legrosszabb, hogy ilyenkor rádöbben az ember, hogy akikről azt hiszi barát.. az mégsem az, és itt marad az ember egyedül.
2011. dec. 25. 10:21
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

A barátság arról szól hogy ÖNZETLEN!

Magyarul NEM vársz semmit cserébe!

Ez a "nem írt rám!" meg ehhez hasonló f@szságok SZÁNALMASAK!

Ez nem más mint dedós durcáskodás.


Inkább tesztelj! Kérj Te valami komolyabb szívességet. Pölö csörögj rá hajnalban hogy sz@rban vagy. Ha kapásból jön akkor OK,ha nem akkor nem Ok. Persze ha 250 kilóméterre elutazott és nem tud jönni azon nem kell durcizni.

2011. dec. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egy barátomnak sem írtam tegnap. Szánalmasnak tartom ezeket az esemeseket meg fészbúkos hülyeségeket, üzeneteket.

Akinek akartam kívántam személyesen, max telefonon tegnap délelőtt. A barátság nem egy sms-ről vagy egy üzenetről szól, s nem ezen áll, vagy bukik.


21-L

2011. dec. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezek fontos dolgok?...
2011. dec. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jogos, aki azt írta, hogy a barátságnak önzetlennek kell lennie!

Ha szeretek valakit, akkor azt nem azért teszem, mert viszonzást várok érte! Ha eszembe jut, hogy karácsonykor köszönteni akarom (bár esetemben ennek kicsi a valószinüsége), akkor köszöntöm és nem arra várok, hogy vajon neki eszébe jutok-e!


Jobb adni, mint kapni (gondolkozz az értelmén és ne a küzdősportokra gondolj).

2011. dec. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mivel elég sokat adtam már, így elgondolkodom, hogy kaptam-e már valamit ezért a barátságért? Azt, hogy várom, hogy írjon, vagy felhívjon szerintem nem önzőség...főleg, ha úgy érzed rengeteget teszel az adott barátságért, és ez nem nagy áldozat, csak egy sms, vagy telefonhívás. Biztosan keresne, ha lenne közösségi oldalam, de ilyennel "szerencsére" nem rendelkezem. Lehet azért vannak ilyen "elvárásaim" mert sok emberben csalódtam, sokan kihasználtak. Mindig megpróbálok mindenkihez jóindulatúan hozzáállni, de ha átgondolom, 7 év barátság alatt mennyit kaptam....és itt nem tetemes értékekre kell gondolni, egy barátságnál elég egy szép szó, üzenet...
2011. dec. 25. 11:15
 10/10 anonim ***** válasza:

Fáradság (nem fáradtság).


Idén én csak egyetlen embernek írtam sms-t karácsony alkalmából, neki is csak azért, mert névnapja is volt. Eddig minden évben legalább 10-20 embernek írtam szép kis versikét, de volt, aki megelőzött, tehát én is kaptam anélkül, hogy írtam volna. Idén viszont semmi. Azt hiszem a facebook miatt, mert mindenki oda írja már ki a köszöntéseket (persze én nem, nagyon személytelennek és gáznak tartom). Viszont már nem éreztem jelentőségét, hogy sms-eket küldjek, hiszen a szeretteim körülvettek. Aki pedig még számít, azzal úgyis találkoztam illetve találkozni fogok a napokban, akkor is át lehet adni a jó kívánságokat. :)


22/L

2011. dec. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!