Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szemét vagyok?

Nagyon szemét vagyok?

Figyelt kérdés

apám nagybátyja van nálunk,de amióta megjöttek,nem akarok lemenni,hogy találkozzunk

nem azért,mert utálnám,vagy valami,csak eleve gyűlölöm,ha megpuszilnak,főleg,ha öreg emberek

amikor legutoljára találkoztunk,akkor is megpuszilt,és tiszta nyál voltam

nem tudom,mások hogy vannak vele,de nekem már a gyomrom is felfordul az ilyen dolgoktól,amikor valakinek a nyála hozzám ér...fúj..


viszont ha nem megyek a rokonokkal puszilkózni,a szüleim lecsesznek,hogy milyen szemét egy nem tudom micsoda vagyok,meg ilyenek

de basszus,ezt miért nem lehet elintézni egy kézfogással vagy valami olyasmivel amitől nem leszek nyálas???


hogy intézzem el,hogy nekem is és nekik is jó legyen?


14l


2011. dec. 25. 10:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Látszik, hogy 14 éves vagy. A nagybácsi nyilván szeret Téged, és rokonok között nálunk is puszi van. Egy alkalmat kibírsz nem? Ne legyél már ennyire önző. És igen, eléggé nagy b*nkó vagy, ha nem mész le üdvözölni a rokonaidat. Csak úgy szólok, hogy Karácsony van...Hátha nem tudsz róla.
2011. dec. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
moderáld magad,drága!
2011. dec. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Az első válaszoló teljesen korrekt volt, te vagy egy kissé elszállva.

Ha annyit nem tudszmegtenni a családodért, hogy elviselsz 2 puszit a rokonoktól,akkor nem tudommilyen alapon várodel, hogy etessenek, ruházzanak,esetleg mág ajándékot is adjanak.

Én lennék az anyád, tuti megmondanám,hogy fentmaradhatsz akár 4napig is, de akkor se kaja,se ajándék,se áram....

2011. dec. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Pedig akármennyit duzzogsz és vagdalkozol, neki van igaza. Az ajándékokat bezzeg elfogadod, mi? Ezzel megbántod a nagybácsit, a szüleidet, a nagyapádat. Én is utálom, ha összenyálaznak. A barátom is utálja, ha idegenek puszilgatják, mégse hisztizik, mint egy kislány, ha a nagymamám megpuszilja üdvözléskor. Szépen menj le, vágj hozzá jó képet, mint egy értelmes felnőtt(szerű), túlesel rajta és ennyi.Mi értelme van a szobádban duzzogva a neten siránkozva tölteni a karácsonyt?
2011. dec. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
puszilkózni? ez milyen szó paraszt gyerek?
2011. dec. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
lemész, megmondod, hogy most ne adjanak puszit, mert fáj a torkod, nem akarod, hogy elkapják. egy kicsit kerregsz, kattogsz, furcsán beszélsz és ennyi.
2011. dec. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Ha nekem te lennél a gyerekem, akkora pofot levágnék neked, hogy a taknyod menetet vágna a nyakadba! Hogy beszélsz te kis szégyentelen???'
2011. dec. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Egy bunkó kis tapló vagy.Ráadásul beképzelt is.
2011. dec. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

Belehalsz két pusziba? V mondd meg, h ne adjanak puszit, mert behánysz a nyáluktól, inkább fogjanak kezet. Biztos nagyon büszkék lesznek rád.


Elkényeztetett kis liba vagy!

2011. dec. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Most vagy lement PUSZILKÓZNI, vagy megsértődött a sok oltásra és nem mer visszaírni. :D
2011. dec. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!