Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg szemét vagyok, hogy...

Tényleg szemét vagyok, hogy nem hagyom a húgomat pasizni?

Figyelt kérdés
Még csak 14 éves.
2011. nov. 8. 21:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
16%
Nem vagy szemét. Szerintem sem kell még egy 14 évesnek a pasikkal törődnie. Gondolom csak ő mondja hogy szemét vagy.
2011. nov. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Igen, ő mondja.


De én csak vigyázni akarok rá.

2011. nov. 8. 21:35
 3/23 anonim ***** válasza:
27%

Nem vagy szemét.

Szerintem 14 évesen még babázzon, minthogy egyszercsak bejelentse, hogy terhes.

2011. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

Elõször is a szüleidnek a joga, hogy a hùgodra vigyazzanak.

Te ùgy latod, hogy a hùgod akar pasizni? Vagy mar eleve félted, hiszen annyi mindent lehet latni, hallani.

2011. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
25%
Ja és egyébként én sem talalom szemétségnek.
2011. nov. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Igen, látom rajta ,hogy pasizni akar.
2011. nov. 8. 21:38
 7/23 bánomisén ***** válasza:
25%
Nem vagy szemét, jól teszed.
2011. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos tudod az a baj, hogy a környezetében biztosan ezt latja. Ne ùgy próbald tiltani, hogy kiabalsz vele, vagy ilyesmi. Magyarazd el kedvesen, értehtöen neki, hogy mégis te miért nem latod helyesnek, ha valaki 14 évesen pasizni akar.

A tiltas az nem jó, mert akkor titokban fogja csinalni.

2011. nov. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Az a baj ,hogy azt hozza fel érvként ,hogy én 14 évesen kezdtem el csajozni. :/
2011. nov. 8. 21:46
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
Semmi jogod beleszólni, mit csinál. Tanácsot adhatsz neki, figyelmeztetheted, féltheted, vigyázhatsz rá messziről, de nincs jogod belepiszkálni abba, hogy pasizik-e vagy sem. Ha mondjuk egy nálnál 10évvel idősebb pasival akarna kavarni, abba tényleg beleszólhatnál. De ha egy őkorabeli sráccal járnak, csókolóznak, abban nincs semmi rossz, 14évesen is simán megengedett, végülis nem 10éves gyerek, hanem már tinédzser a húgod. Inkább támogasd, és segíts neki, akkor meg fog benned bízni, és előbb megtudod, hogyha hülyeséget készül csinálni, és lebeszélheted, minthogy ész nélkül tiltasz neki dolgokat (amihez amúgy nem sok közöd van), és nem fogod neki elmondani semmit, így segíteni sem tudsz neki.
2011. nov. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!